i3-12100F için kule tipi soğutucu önerisi

CPU sıcaklığı 67-68 70 olduğunu görmedim 10 dakikadır kurcalıyorum beni en çok mutlu eden ekran kartı 95-99 arası kullanıldığı darboğaz vb falan yapmadığını gösteriyordu herhalde korkum tercih ettiğim işlemcide darboğaz yaşmamdı biraz stok fan ile idare edip sonradan kule tipine geçince belki 60 dereceleri görmeyeceğim :)

60-70 dereceler gayet güzel değerler zaten işlemcinize OC yapamazsınız performansta herhangi bir değişiklik olmaz yeni fan alırsanız.

Merhaba biraz geç oldu ama yukarıda arkadaşın önerdiği kule tipi soğutucuyu almaya karar verdim yahut o olmazsa DeepCool AK400 model soğutucu düşünüyorum ama o galiba Türkiye stoklarında bulunmuyor ben göremedim Amazon'da var ama gümrüktür o dur budur bin yetmiş beş TL'ye çıkıyor o kadar fiyat vereceksem daha iyisini alırım üç beş ekleyip her neyse konu bu değil kafama takılan soru şu kasam Vento15F
Anakartım mATX RAM'lar ise Adata XPG kırmızı olanlanlarından bir tık yüksek bir RAM modeli şu an PC içine baktığımda sanki sığmaz gibi duruyor RAM'lardan dolayı veya kasanın temperli camına yükseklik konusunda çarpar gibime geliyor bu kasayla kullanan arkadaşlar veya mATX anakart ile kullananlar var mı?

Dosya Ekleri

• 63C5DBBF-26A5-40A5-8D35-EFC4C4681E8B.png
    63C5DBBF-26A5-40A5-8D35-EFC4C4681E8B.png
    204,7 KB · Görüntüleme: 12

Yeni konular

Geri
Yukarı