i3 12100F RTX 3060 Sistem Nasıldır?

Hocam yalan yok pahalıya almışsınız.
BIOSTAR B660MX/E

Intel i3 12100F 3.3GHz

Palit RTX3060 Dual 12 GB.

G.Skill 32 GB (2x16) 3600MHz CL18.

Crucial P3 500GB 3500/1900

650W + 80 kasa.

Toplam 16500TL verdim. Genellikle oyun oynarım ve zaten oyun için aldım. Aynı zamanda programlama derslerimde de kullanmak istiyordum. Başlıkta da olduğu gibi yorumlarınızı merak ediyorum, daha iyi PC alınabilir miydi?

(Intel işlemci ve NVIDIA ekran kartı önceliğimdi, yazılımsal olarak üstünlükleri ve bazı teknolojileri(RTX, DLSS gibi) için.

Hayırlı olsun yeni sisteminiz, ancak almışsınız zaten daha iyi ne olabilirdi diye düşünmek yerine keyfinize bakın..
İnsan merak ediyor gerçekten. İleriye ders olur.

Hocam yalan yok pahalıya almışsınız.
Yorumlardan önce böyle düşünmüyordum, fakat öyle gözüküyor gerçekten. Yapacak bir şey yok. 🙃

Yani 14 bine pespembe filmler izletirdi bu sistem mesela.😁
Sistemi 3060'a yükseltince 16 bine denk geliyor yine. Benim aldığım sistemden daha pahalı oluyor. İşlemci farkı da bence görülemiyor.

Son düzenleme:
İnsan merak ediyor gerçekten. İleriye ders olur.

Yorumlardan önce böyle düşünmüyordum, fakat öyle gözüküyor gerçekten. Yapacak bir şey yok. 🙃

Sistemi 3060'a yükseltinde 16bine denk geliyor yine. Benim aldığım sistemden daha pahalı oluyorz İşlemci farkı da bence görülemiyor.

Hocam sistemin olayı zaten RX 6700'ın 3060'tan daha performanslı çalışması. 3060 sevdası sizi bu duruma sürüklemiş gibi görünüyor😁.

Geri
Yukarı