i3-12100F RTX 4060Ti ile darboğaz yapar mı?

Juzou

Decapat
Daha fazla  
Mehabalar iyi Sosyaller dilerim. 3060 Ti vardı bende ama maalesef elektrik akımına kurban gitti. 4060 Ti çıkmışken alayım diyorum fakat biraz tereddütlüyüm. Ekran kartı işlemcime darboğaz yapması konusunda YouTube'dan yeni bir video çıktı fakat darboğaz olduğunu pek anlayamadım. Sizin düşünceniz nedir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır alma kesinlikle. NVIDIA'nın fanboyları öpmek için çıkardığı bir karttır 4060 Ti 8 GB. 3060 Ti ile eşit neredeyse performansı.

Hayır alma kesinlikle. NVIDIA'nın fanboyları öpmek için çıkardığı bir karttır 4060 Ti 8 GB. 3060 Ti ile eşit neredeyse performansı.

Şimdi izledim ve hayal kırıklığına uğradım halbuki kartı çok sevmiştim DLSS 3 3000 serisinde de var mı bu arada?

Maalesef yok. Buradan NVIDIA'ya ve uygulicağı politikaya selam olsun. Şu anlık 4070 alınabilir arada 15-16k bandına düşüyor ancak daha yukarısına değmez.

Anladım hocam AMD tarafından korkuyorum bir kere yanmıştı akımdan değildi ama şu anlık bu işlemciye uygun ekran kartı önerinmiz nedir? Intel NVIDIA arasından.

Geri
Yukarı