i3-12100F - RX 6500 XT sistem alınır mı?

Hocam sanki arkadaşın attığı sistem işlemciden geçiyor gibi.

İşlemcisi daha iyi ama benim attığım sisteminde ekran kartı çok daha iyi bence işlemci daha kolay yükseltilebileceğinden daha iyi olur.

İşlemcisi daha iyi ama benim attığım sisteminde ekran kartı çok daha iyi bence işlemci daha kolay yükseltilebileceğinden daha iyi olur.

İleride yüksek kartlar hedefleniyorsa arkadaşın attığı daha iyi ama ileride upgrade yapılmayacaksa sizin attığınız daha iyi olur hocam bence.

Buna bak:
Sistem güzel ama ileriye dönük değil. İ3 12100F rx 6500XT daha iyi olur. Gtx 1660Ti ile arasında fazla fark yok. VRAM farkı var sadece.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
PCI 4.0 da neredeyse denkler. Arkadaşın attığı sistem de pci 4.0 destekliyor.

Sistem güzel ama ileriye dönük değil. i3 12100F RX 6500XT daha iyi olur. GTX 1660 Ti ile arasında fazla fark yok. VRAM farkı var sadece.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
PCI 4.0 da neredeyse denkler. Arkadaşın attığı sistem de PCI 4.0 destekliyor.

Nasıl fark yok RX 6500 XT 1650S gücünde bir kart 1660 Ti 20-25 FPS fark atıyor:

PCI 4.0 da neredeyse denkler. Arkadaşın attığı sistem de PCI 4.0 destekliyor.

Mark PC yanlış bilgi veren bir kanal..

psu dışında bir problem göremedim almayı düşünüyorum sizin düşünceniz nedir ?
Benim önerim. Sıfır 6600 alıp. 2. el ekran kartsız hazır sistem bakmanız.

Son düzenleme:
arkadaşlar biri sata biri m2 ssd
m2 ssd için 20 fps kaybetmeye değmez mi ?
Nasıl fark yok RX 6500 XT 1650S gücünde bir kart 1660 Ti 20-25 FPS fark atıyor:

Mark PC yanlış bilgi veren bir kanal..

Geri
Yukarı