Elektronik i3 12100F - RX 6600 Sistem 9999TL!

Ben öyle bir ses duymuyorum hocam, dikkati dinlemedim ama kulaklarım hassastır. Belki sana öyle geliyordur.
Bana öyle geliyor da olabilir ama epey rahatsız etti hocam, alışamadım bir türlü. Yarın video yükleyeceğim, bir de öyle değerlendiririz.

Ben öyle bir ses duymuyorum hocam, dikkati dinlemedim ama kulaklarım hassastır. Belki sana öyle geliyordur.

Hocam video yükledim, kontrol etme şansın var mı?

Link

Son düzenleme:
Bana öyle geliyor da olabilir ama epey rahatsız etti hocam, alışamadım bir türlü. Yarın video yükleyeceğim, bir de öyle değerlendiririz.

Hocam video yükledim, kontrol etme şansın var mı?

Link
Hocam bende öyle bir ses yok, o ses dönen fan sesleri olmasın? Çünkü bende de buna benzer ses var ama tiz değil ve normal fan dönme sesi geliyor bende.

Hocam bende öyle bir ses yok, o ses dönen fan sesleri olmasın? Çünkü bende de buna benzer ses var ama tiz değil ve normal fan dönme sesi geliyor bende.

Hocam bir de boğuk sesler var arka planda, onlarda sorun yok, normal fan sesi.

Bu da fan sesi olabilir de bu kadar tiz olması çok canımı sıktı. Gaming.gen.tr'ye de aynı videoyu gönderdim, bakalım ne diyecekler.

Eski PSU var 550W Corsair ama iki kasayı birden komple sökmem gerekiyor ve hiçbir tecrübem yok. O kadar düzenli yapmışlar ki bir de, tek bir kablo geçirmek için anakartı sökmek gerekiyor :)

Bende de çok hafif cırcır böceğimsi bir ses geliyor ama hangi parça çözemedim. Muhtemelen kasa fanlarından geliyor diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı