i3 12100F RX 6600 Valorant'ta FPS düşüklüğü

Efeg06

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, i3 12100F ASUS RX6600 16 GB RAM'li bilgisayarım var. İlk geldiğinde Valorant yükledim, Valorant'ta 300 FPS alırken orta ayarlarda bazı uygulama ve oyunlar yükledim. Crack olarak RAR dosyası yükledim. SonOyuncu diye bir Minecraft Launcher'i var ondan sonra düştüğünü düşünüyorum, FPS kaybı neden olur? Şimdi bir anda FPS 190 oluyor geri 200 - 230 civarında dolaşıyor nedeni nedir bu FPS düşüklüğünün? Sürücü ayarlarınıda E-sports moduna aldım, bütün sürücülerinde yükledim. Fakat anlayamadım, bir anda Valorant 190- 200- 230 civarlarında geziyor. Karakter seçme menüsünde 500 - 540 FPS alırken şimdi 340'larda geziyor ne yapabilirim?

Hocam ben bir de anlayamadım Valorant da 230 FPS verirken AMD driverında 290-250 gibi FPS gösteriyor.
O 50 FPS düşüşünü fark edeceğinizi sanmıyorum. Eğer fark etmiyorsanız bence keyfini çıkarın. Son düşüncemi sorarsanız, arkada çalışan programlar yüzünden olabilir diyorum.

O 50 FPS düşüşünü fark edeceğinizi sanmıyorum. Eğer fark etmiyorsanız bence keyfini çıkarın. son düşüncemi sorarsanız, arkada çalışan programlar yüzünden olabilir diyorum.

Hocam zaten monitörüm 144 Hz olduğu için fsrkedilmiyor ama işte bende virüs olabilir korkusu ile PUBG en yüksek ayarlarda 70 FPS veriyor en Max.

Hocam zaten monitörüm 144 Hz olduğu için fsrkedilmiyor ama işte bende virüs olabilir korkusu ile PUBG en yüksek ayarlarda 70 FPS veriyor en Max.
İçiniz rahat etmiyorsa bir virüs programı indirip (ESET, Kaspersky, Malwarebytes gibi) tam tarama yapın.

Evet de ben alırken sordum herkes i 3 dedi.

Cunku i3 fiyat performans olarak daha iyi Ryzen daha pahalı bir işlemci ama Ryzen'ın daha azla cekırdegı vardır o yuzden Valorant'ta kapısırlar Ryzen bir tık daha iyi dediler diye ıbılıyorum fazla cekırdeklı oldugu ıcın yuksek oyunlarda daha iyi alır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…