Çözüldü RX 6600 i3 12100F Valorant'ta maksimum 200 FPS

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

sadekufte2021

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, başlıkta da gördüğünüz gibi sistemim RX 6600, i3 12100F son zamanlarda Valorant oynarken FPS'imin ayarları düşürsem de 200'ün yukarısına çıkmadıgını gördüm. V-Sync FPS kısıtlama hicbiri acık değil sadece işlemcimin cekirdeğini yükseltmiştim ama ondan oldugunu sanmam kapattım gene de böyle. Yardım eden herkese teşekkürler.

Nasıl kapatacağım ve laptop değildir sistem linki atabilirm.

Görev Yöneticisi'nden CPU kullanan işlemleri görebilirsiniz, gereksiz olanları kapatabilirsiniz ama bence çok da etki etmez daha çok düşük sistem için etki eder gereksiz hizmetler falan.

Nasıl kapatacağım ve laptop değildir sistem linki atabilirm.

Görev Yöneticisi'nden bakın ayrıca YouTube'da videolar mevcut driverları son sürüme yükseltin.

Görev Yöneticisi'nden CPU kullanan işlemleri görebilirsiniz, gereksiz olanları kapatabilirsiniz ama bence çok da etki etmez daha çok düşük sistem için etki eder gereksiz hizmetler falan.

Hocam belki virüs vardır onu anlar.

Görev Yöneticisi'nden bakın ayrıca YouTube'da videolar mevcut driverları son sürüme yükseltin.

Aslında dediğiniz doğru olabilir normaldir bu FPS'ler sizce V-Sync kulanmalı mıyım?

Hocam belki virüs vardır onu anlar.

Şu an RDR oynuyorum diyokiş &90 kulanılıyor sizce normal mi?

Geri
Yukarı