i3 12100F sistem oyundayken sinyal yok hatası veriyor

rxmoss

Picopat
Daha fazla  
Selam, i3 12100F ve Arc A750'li bir sisteme sahibim arada oyundayken sinyal yok deyip ekran gidiyor, lakin ses gelmeye devam ediyor yani kasa çalışıyor monitörüm biraz eski ve ilk açtığım zaman, kabloya hafif dokunulduğu zaman görüntüde bozulmalar oluyor, renkler gidiyor ekran siyahlaşıyor sorun kasadan mı yoksa monitörden mi kaynaklı olabilr yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam şöyle hafif bir oynayın kabloyla eğer dediğiniz şey olursa kesin odur, olmazsa da yüksek ihtimalle odur. Zaten kasadan kaynaklı olsa 2 saniyeliğine gitmez.

Hocam şöyle hafif bir oynayın kabloyla eğer dediğiniz şey olursa kesin odur, olmazsa da yüksek ihtimalle odur. Zaten kasadan kaynaklı olsa 2 saniyeliğine gitmez.
Kabloyla oynadığımda düzelmemişti ve sinyal yok dediği zaman ekran geri gelmiyor bilgisayarı kasadaki güç düğmesinden kapatmak zorunda kalıyorum.

Hocam kabloya tak çıkar, monitörü fişten çek tak yaptınız mo?
Yapmadım,Eğer bidaha olursa yapacağım.

Selam,Monitörün kablosunu çıkarıp takmıştım ama sorun hala devam ediyor,Bi anda ekran siyah olup sinyal yok yazısı geliyor mecburan kasadaki güç düğmesinden kapatmak zorunda kalıyorum. Neden olabilir sorun ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı