i3 12100F sistem RDR2 Online oynarken oyundan atıyor

İşletim sistemi
Windows 10

onurkrglmz_28

Centipat
Daha fazla  
RAM
8x2 3200 MHz
Ekran kartı
RTX 3050
Anakart
H610M-H
İşlemci
i3 12100F
Ben arkadaşımla RDR Online oynuyoruz. Her şey iyi giderken 15 dk sonra atıyor oyundan ve bunu hep tekrar ediyor. Ne denediysem olmadı çözümünü bilen var mı?

Ben arkadaşımla RDR Online oynuyoruz. Her şey iyi giderken 15 dk sonra atıyor oyundan ve bunu hep tekrar ediyor. Ne denediysem olmadı çözümünü bilen var mı?
Oyun atmadan 10 saniye önce falan drop oluyorsa ramlerde sorun olabilir. Ekran kartında overclock yapıldıysa bu oyundan attırabilir. Ve son olarak Tek kişilik modda sorun oluyor mu?

Oyun atmadan 10 saniye önce falan drop oluyorsa ramlerde sorun olabilir. Ekran kartında overclock yapıldıysa bu oyundan attırabilir. Ve son olarak Tek kişilik modda sorun oluyor mu?
story modda sıkıntı olmuyor ram 10 gb kullanıyor msı afterburnerden takip ediyorum sadece onlineda oluyor beni attığı zaman arkadaşımıda atıyor

Sorunun internet altyapısından kaynaklanıp, kaynaklanmadığını dener misiniz? Telefon internetine bağlanıp oynamayı deneyin.

Internetim olmadığı için deneyemiyorum şimdi oynarken unkown error FFFFFF hatası veriyor bunu da sıkla veriyor ve bunu arkadaşımda veriyor onlineda aynı anda atıyor

Geri
Yukarı