Çözüldü i3 12100F sistemde RDR2 oyuna girmeden hata veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

keremytayyar

Centipat
Daha fazla  
RAM
Corsair Vengeance LPX 16 GB
Ekran kartı
ASUS RTX 3060 Dual
Anakart
ASUS Prime H610M-E
İşlemci
Intel i3 12100F
RDR2'yi oynamak için bilgisayarı açtım sonra RDR2'ye girmeye çalıştığımda böyle bir hata verdim. Sonra NVIDIA driverlerına güncelleme gelmiş onu güncelleştirdim ama yine olmadı. Sonra dosyalı doğruladım yine olmadı. Oyunu silip yüklemeden başka nasıl bir çözüm yolu bulabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aslında hani haritadaki kapalı yerleri açmak için oralara gitmeniz lazım ya bende açılmış map yükledim onu oyun dosyalarına kopyaladım sonra oldu ama açışmayınca sildim

Attığım linkteki dosyayı indirin. Bin dosyasının içindekileri oyun klasörünün içine atın direkt olarak. Kurduğunuz modda dinput.dll dosyası varsa çakıştığı için diğer yamayı bozmuş olabilir.
RDR2'yi oynamak için bilgisayarı açtım sonra RDR2'ye girmeye çalıştığımda böyle bir hata verdim. Sonra NVIDIA driverlerına güncelleme gelmiş onu güncelleştirdim ama yine olmadı. Sonra dosyalı doğruladım yine olmadı. Oyunu silip yüklemeden başka nasıl bir çözüm yolu bulabilirim?

Steam ise tüm dosyaları tekrar doğrula, büyük ihtimalle ondandır.

Dosya Ekleri

• resim_2023-11-17_154911403.png
    resim_2023-11-17_154911403.png
    301 KB · Görüntüleme: 15

Yeni konular

Geri
Yukarı