i3-12100F sistemde Roblox açılmıyor

CanerStyle

Hectopat
Yer
İstanbul/Pendik
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RAM
XPG 2x8 3200 MHz RAM
Ekran kartı
RX 580
Anakart
H610M-K DDR4 Gigabyte
İşlemci
i3-12100F
Selam. Uzun bir zamandır Roblox oynuyorum ama oyun artık açılmıyor veya açıldığı gibi kapanıyor internet versioununu indirip denedim o da açılmıyor. Roblox'u kaldırıp yeniden indirdin aynı sorunu yaşamaya devam ediyorum maalesef bir çözüm arıyorum. Ben de Technopat forum sayfasında sizlere sormak istiyorum. Windows güncellemeyi de denedim.

Konu hakkında hata aldığım video ve sistem özelliklerim.

Selam. Uzun bir zamandır Roblox oynuyorum ama oyun artık açılmıyor veya açıldığı gibi kapanıyor internet versioununu indirip denedim o da açılmıyor. Roblox'u kaldırıp yeniden indirdin aynı sorunu yaşamaya devam ediyorum maalesef bir çözüm arıyorum. Ben de Technopat forum sayfasında sizlere sormak istiyorum. Windows güncellemeyi de denedim.

Sorunun farklı olmazı lazım belki ekran kartınız tanınmıyordur Aygıt Yöneticisi'nden kontrol sağlar mısınız?

O sorun bende de var arkada çalışan programları kapatmayı dene.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı