i3 12100F ve GTX 1660 sistem alınır mı?

AMD'nin eski ekran kartları zaten iyi sayılmaz. Bir kez bile RX 6000 serisi ekran kartı kullanmamışsınız, geçerli olmayan şeyler söylüyorsunuz.

Kardeşim illa benim almam gerekmiyor bu AMD'nin yenisi de eskisi de aynı. Arkadaşıma aldırdım onda da oluyor. Wattman değil bakın ekran karıncalanıyor diyor. 1 hafta da 2 kez falan olmuş. O da pek takmamış bu durumu. Öyle aman aman bir sorun değil dediğim gibi. Ben AMD'nin yazılımda kötü olduğunu düşünüyorum.

Kardeşim illa benim almam gerekmiyor bu AMD'nin yenisi de eskisi de aynı. Arkadaşıma aldırdım onda da oluyor. Wattman değil bakın ekran karıncalanıyor diyor. 1 hafta da 2 kez falan olmuş. O da pek takmamış bu durumu. Öyle aman aman bir sorun değil dediğim gibi. Ben AMD'nin yazılımda kötü olduğunu düşünüyorum.
Tamam hocam, siz NVIDIA'nın gereksiz pahalı ekran kartlarını kullanmaya devam edin. NVIDIA'nın kusursuz olduğuna o kadar inanmışsınız ki size hiçbir şey anlatılmıyor.

Tamam hocam, siz NVIDIA'nın gereksiz pahalı ekran kartlarını kullanmaya devam edin. NVIDIA'nın kusursuz olduğuna o kadar inanmışsınız ki size hiçbir şey anlatılmıyor.

Yok hocam RX 570ten devam performansı güzel ölene kadar devam. İkinci elleri falan baya ucuz.

Şimdi açmış konuyu.

Arkadaşlar iyice kafam karıştı 6600 alayım mı almayım mı ?

Arkadaşlar iyice kafam karıştı 6600 alayım mı almayım mı ?

Performans olarak Nvidia'dan daha iyi daha ucuz fakat bir ihtimal CoilWhine, WattMan gibi sorunlar yaşayabilirsin. Hiçbir sıkıntı da çekmeyebilirsin. Sana kalmış. Şahsi fikrim GTX 1660Ti alırım. 2 sene sonra değiştiririm.

Performans olarak NVIDIA'dan daha iyi daha ucuz fakat bir ihtimal coilwhine, WattMan gibi sorunlar yaşayabilirsin. Hiçbir sıkıntı da çekmeyebilirsin. Sana kalmış. Şahsi fikrim GTX 1660 Ti alırım. 2 sene sonra değiştiririm.

Cwnin AMD ile alakası yok tamamen MSI ASUS gibi üreticilere bağlı.

Ekleme yapmak isterim evet NVIDIA AMD'ye göre daha stabil sürücülere sahip ama AMD de WHQL sürücüleri kurduğunuz sürece sorun yaşama ihtimaliniz düşük.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı