I3 12100F ve RTX 3060 darboğaz yapar mı?

Hayır. (Ekran kartına ağırlık verirseniz özellikle hiç düşünmeyin) Ve bütçe belirtin ki belki daha iyisini buluruz. ( Darboğaz yapar mı sorusuna hayır bu arada.)

Herkese merhaba, i3 12100F RTX 3060'ı besler mi? 1080p de darboğaz yaratır mı? Şimdiden teşekkürler.
Dostum merhaba, internete bottleneck yazdığında (pc build bottleneck tarzı bir şey çıkıyordu) çıkan ilk siteye tıklayarak bu site üzerinden ne kadar darboğaz yapacağını hesap edebilirsin, oranların %5 civarında veya altında çıkması iyi kabul edilir genelde kullanacağın çözünürlüğe göre test edebilirsin.

Dostum merhaba, internete bottleneck yazdığında (pc build bottleneck tarzı bir şey çıkıyordu) çıkan ilk siteye tıklayarak bu site üzerinden ne kadar darboğaz yapacağını hesap edebilirsin, oranların %5 civarında veya altında çıkması iyi kabul edilir genelde kullanacağın çözünürlüğe göre test edebilirsin.
Hocam gerek yok yapmaz besler.

Peki arkadaşlar Ryzen 5 5500 ile RX 6700 XT 1080p de darboğaz yaratır mı? Olursa çok mu fazla olur?
Evet. 5600 alın.

Dostum merhaba, internete bottleneck yazdığında (PC Build bottleneck tarzı bir şey çıkıyordu) çıkan ilk siteye tıklayarak bu site üzerinden ne kadar darboğaz yapacağını hesap edebilirsin, oranların %5 civarında veya altında çıkması iyi kabul edilir genelde kullanacağın çözünürlüğe göre test edebilirsin.

Dostum merhaba, internete bottleneck yazdığında (PC Build bottleneck tarzı bir şey çıkıyordu) çıkan ilk siteye tıklayarak bu site üzerinden ne kadar darboğaz yapacağını hesap edebilirsin, oranların %5 civarında veya altında çıkması iyi kabul edilir genelde kullanacağın çözünürlüğe göre test edebilirsin.

Teşekkürler.

Ben yine de sorayım arkadaşlar Ryzen 5 5500 ile RX 6700XT 1080p de darboğaz yaratır mı? Bir de yeni bir PC alamayı düşünüyorum bütçem yaklaşık 15000 TL sistem önerileri yaparsanız sevinirim teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı