i3 12100F ve RX 6600 sistem için MSI MAG A750GL PCI-E5 fazla mı?

turkishblackman

Hectopat
Merhaba, bugün vatan üzerinde bu ürün MSI MAG A750GL PCIE5 750W 80 PLUS GOLD GÜÇ KAYNAĞI fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, MSI MAG A750GL PCIE5 en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da 432 TL fiyat girildi ve ben sipariş verdim. Ürün kargoya verildi şimdi ama acaba ürünü gerçekten gönderiyorlar mı emin olamadım. 4000-4500 bandında bir ürün yani. Sizce ürün elime ulaştığında kullanmalı mıyım yoksa satıp daha uyguna bir şey mi almalıyım? i3 12100F ve RX 6600 sistemim var. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kargoya verilmişse gelir muhtemelen.

Fazla Watt çok daha iyi. İleride sistem yükseltirken kafanız rahat olur. 432 TL'ye nasıl aldınız ben şok.
aerocool vx500 psu kullanıyorum 8 yillik ve fan temizleyip yağladım hala ses titreşim gelmeye devam ediyor. aslinda fan bakiyordum sadece sonra fanlara 100-200 verecegime uygun bi psu bakayim dedim bilindik marka en uygun 500w ler 1000 TL'ye yakındı. vatana bi göz atayim dedim birden bunu gördüm 432 tl aninda siparis verdim hemen kaldirildi zaten stok tükendi yazdi. iki uc kez iptal etmeye çalıştılar adres yanlış eksik vs diye ama ugrastim onaylattim. su an magazadan teslim alindi diyor. bakalim nasil gelecek merak icerisindeyim ben de

Merhaba, bugün vatan üzerinde bu ürün MSI MAG A750GL PCIE5 750W 80 PLUS GOLD GÜÇ KAYNAĞI fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, MSI MAG A750GL PCIE5 en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da 432 TL fiyat girildi ve ben sipariş verdim. Ürün kargoya verildi şimdi ama acaba ürünü gerçekten gönderiyorlar mı emin olamadım. 4000-4500 bandında bir ürün yani. Sizce ürün elime ulaştığında kullanmalı mıyım yoksa satıp daha uyguna bir şey mi almalıyım? i3 12100F ve RX 6600 sistemim var. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
430 TL'ye aldıysanız tertemiz olmuş. Sistem için ise bir sorun yaratmaz içiniz rahat olsun, hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı