i3 13100F Arc A750 sistem Valorant'ta FPS düşmesi oluyor

Hiçbir diğer özellikleri belirtmemişsin kaçtan kaça düşüyor vs. bunlar vahiy mi gelecek dostum?

Adam anlık korkuyla teknik destek almak için geliyor güzel kardeşim adam bazı özellikleri yazmayı unutmuş olabilir sürü psikolojisi şeklinde herkes mesajını beğenmiş anlamadım insanlara vahiymi gelecek gibi laf kullanarak rencide edemezsiniz adam sana burada düzgünce soru soruyor ve saygısını bozmuyorsa sen böyle bir laf kullanamazsın.

Benim hatam hocam kusura bakmayın.

Detaylı sistem özelliklerinizi belirtebilir misiniz hocam.

Adam anlık korkuyla teknik destek almak için geliyor güzel kardeşim adam bazı özellikleri yazmayı unutmuş olabilir sürü psikolojisi şeklinde herkes mesajını beğenmiş anlamadım insanlara vahiymi gelecek gibi laf kullanarak rencide edemezsiniz adam sana burada düzgünce soru soruyor ve saygısını bozmuyorsa sen böyle bir laf kullanamazsın.

Detaylı sistem özelliklerinizi belirtebilir misiniz hocam.

Gigabyte H610M-H V2 anakartıntel Core i3-13100F işlemcigoodram 16 GB Dual 3200MHz ramgigabyte 500GB M.2 ssdıntel Arc A750 8 GB ekran kartıgamebooster G203b RGB kasa 550W PSU
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodaki bilgisayar hocam.

MSI Afterburner ile değerleri atarsanız daha net yardımcı olabiliriz.

Programı kurup hemen atıyorum hocam.

1692231322956.png

1692231458761.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı