İ3 13100F RTX 3060 sistem oyunlarda yüksek FPS olmasına rağmen anlık FPS düşüyor

Daha fazla  
Ekran kartı
RTX 3060 12 GB
İşlemci
İ3 13100F
Merhaba arkadaşlar, yeni sistem aldım 1 ay oldu alalı. Ama 350 FPS alırken bile drop yiyorum ve bu sinir edici olmaya başladı. Nasıl çözebilirim?

Oyun içi MSI aferburnerı aç ve watt değerlerini ve MHz değerlerini takip et anlık düşüşler görüyorsan her ikisinde de minimun frekansı arttırabilirsin.

16 GB 3200 MHz RAM kullanıyorum CS:GO vali hatta arada nostalji olsun diye bile girdiğim Wolfteam de bile yiyorum.
dostum ben de dün rx6600 r5 5600lü sistem aldım fps valoda falan 400ken aksiyon sahnelerinde bi anda drop giriyor aynı dertten muzdaribim ya.Konuyu takipteyim amd için tavsiyesi olan varsa ben de yapabilrim

Dostum ben de dün RX6600 R5 5600'lü sistem aldım FPS Valorant'ta falan 400ken aksiyon sahnelerinde bir anda drop giriyor aynı dertten muzdaribim ya. Konuyu takipteyim AMD için tavsiyesi olan varsa ben de yapabilirim.

Hayır yani Valorant ve CS:GO'da hadi nadir olsa bile yiyeyim lan Wolfteam de nasıl yiyorum.

16 GB 3200 MHz RAM kullanıyorum CS:GO Valorant hatta arada nostalji olsun diye bile girdiğim Wolfteam de bile yiyorum.
Anakart markasını ve modelini belirtin.
Boşta kullanım değerlerine bakın. Wolfteam gibi bi oyunda drop yemeniz tuhaf.
Düzelmez ise en son olarak Windows sürümünüzü güncelleyin ya da yeniden kurun.

Anakart markasını ve modelini belirtin.
Boşta kullanım değerlerine bakın. Wolfteam gibi bir oyunda drop yemeniz tuhaf.
Düzelmez ise en son olarak Windows sürümünüzü güncelleyin ya da yeniden kurun.

Ben de yazsam oluyor mu ekstra konu açmama gerek yok sanırsam.

asus prime A520M-K benimde hocam 4600MHz(OC)

Yeni konular

Geri
Yukarı