i3 13100F - RTX 4060 sistem ne kadar idare eder?

Slenders

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistem bu darboğaz yapar mı ve 3 4 sene götürür mu? 1 sene sonra işlemci anakart RAM değiştirip DDR5e geçebilirim yoksa en kötü 12400F alırım. 1 sene sonra cok kazık yemiş miyim ve kasa yeterli mi? BitFenix RAM 8x2 16.

Ryzen 5 5500den daha iyi diyorlardı 13100f

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231125-002717_Chrome.jpg
    Screenshot_20231125-002717_Chrome.jpg
    58,8 KB · Görüntüleme: 43
Allah'tan PSU'yu değiştirmişsiniz, Game Booster vardı bu sistemde. Hocam giriş seviyesi bir kasa, darboğaz yapmaz. Her oyunu yüksekte oynama olayınız yoksa da dediğiniz kadar götürür.

Allah'tan PSU'yu değiştirmişsiniz, Game Booster vardı bu sistemde. Hocam giriş seviyesi bir kasa, darboğaz yapmaz. Her oyunu yüksekte oynama olayınız yoksa da dediğiniz kadar götürür.

Evet evet hocam degistirdim iyi değil mi PSU'ya Dying Light 2 Days Gone Cyberpunk yuksekte kynsmak isterim EA FC 24 Starfield orta ayarlar dls de olur mu?

Değil hocam oynarsınız, hayırlı olsun

FPS düşmesi anlık takılma sorunu yaşamam umarım malum Gaming gen TR de çok yaşadım. Teşekkür ederim çok daha iyileri hepinizin olsun inşallah. PSU yeterli mi? Ve ekran kartı sicakligi ile problem cıkar mı

İleri de 4070 almak istesem?

FPS düşmesi anlık takılma sorunu yaşamam umarım malum Gaming gen TR de çok yaşadım. Teşekkür ederim çok daha iyileri hepinizin olsun inşallah. PSU yeterli mi? Ve ekran kartı sicakligi ile problem cıkar mı?

İleri de 4070 almak istesem?

Yaşamazsınız, PSU yeterli, 4070 de PSU için yeterli fakat işlemci yükseltmesi yapmanız gerekir 4070'e geçerseniz eğer

Yeni konular

Geri
Yukarı