RTX 2060 ne kadar daha idare eder?

Tolgaavc

Centipat
Daha fazla  
Yaklaşık 1 ay önce RTX 2060 Ryzen 5500'lü sistem aldım İncehesap'tan. Bu sistem beni ne kadar idare eder? Yeni cıkan oyunları oynatır mı veya ne kadar daha tatmin edici ayarlarda yeni çıkan oyunları oynarım? Bir bilgi verebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ultra 120 FPS idare etmez. Yüksek ayarlarda 60 FPS alabilirsiniz. Zaten biraz eskimiş bir kart oldu artık. Online CS-GO, Valorant, LOL gibi oyunlarda 5-10 yıl bile götürür.

RTX 2060 hala güçlü bir GPU. DLSS avantajınız var. Çok abartmadığınız sürece buradan da FPS kazanırsınız. Ancak tüm bunların temelinde optimizasyon yatıyor. Firmalar bu konuya eğilmedikleri sürece kartın gücü de pek bir anlam ifade etmiyor.

Yaklaşık 1 ay önce RTX 2060 Ryzen 5500'lü sistem aldım İncehesap'tan. Bu sistem beni ne kadar idare eder? Yeni cıkan oyunları oynatır mı veya ne kadar daha tatmin edici ayarlarda yeni çıkan oyunları oynarım? Bir bilgi verebilir misiniz?
3-4 yıl yüksek - orta ayarlarda gider.

750 ti gibi kartlar bile hala güncel oyunları açıyorken, 2060 daha uzun süre götürür hocam tabi olaya her oyunu ultra da oynamak olarak bakarsak orası ayrı. Ama güncel oyunları oynarsınız.

DLSS desteği olması çok büyük artı hocam şahsen 2070 Super ekran kartım var her oyunu ekstrem ayarlarda sıkıntısız 60+ çok rahat oynuyorum tabii işlemcimde iyi 16 çekirdek. İmzamda sistemim var sizde büyük ihtimalle 1-2 yıl yüksek - orta arası oynarsınız.

Şu ana kadarki neredeyse tüm oyunları ultrada oynatabilecek bir kart, bundan sonra da yüksek ve orta ayarlarda en az 4 yıl götürür.

Yeni konular

Geri
Yukarı