i3-2100 GT 430 sistem için LoL ayarları nasıl olmalı?

MrLightTea

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistem aşağıda. İşlemci 10 senedir kullanıldığı için haliyle çok darboğaz yapıyor. Monitör normal dönüştürücü ile takılı olduğu için tam çözünürlüğünde kullanamıyor ve tam ekran yapamıyorum. Ayarlar en yüksek gölgeler kapalı iken 50-60 zor alıyor. Ayar önerilerinizi bekliyorum.

Termal macun yenilemesi yapın bir nebze hızlanabilir.

Arkadaşlar sistem aşağıda. İşlemci 10 senedir kullanıldığı için haliyle çok darboğaz yapıyor. Monitör normal dönüştürücü ile takılı olduğu için tam çözünürlüğünde kullanamıyor ve tam ekran yapamıyorum. Ayarlar en yüksek gölgeler kapalı iken 50-60 zor alıyor. Ayar önerilerinizi bekliyorum.
İ3 550 var ilk çıktığında aldık şu ana kadar hiç bakım yapmadım r7 240 var ekran kartı valorant 100 FPS

Yenisini almaya kalksam internette kazık fiyatlara 2.nesil-3.nesil işlemciler var. Anakart değiştirmek istesem yine işlemci gerekecek. Uygun fiyata bulabilsem i5 veya i7 almaya çalışacağım.
Hocam işlemcili anakart fiyatları uyguna gelebiliyor araştırın derim.

50 60 FPS fena değil bence hocam bir de orta ve düşük ayarlarda kaç fps alıyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı