LOL oyun içi ayarları nasıl olmalı?

enter

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar. League of Legends oyun içi ayarlarımı nasıl yapabilirim tavsiyeniz var mıdır?

İmzandaki sistemi kullanıyorsun sanırım. Bir kere gölgeleri kapatmalısın. En önemsiz şey belki de o dur. Grafik ayarlarında karakter kalitesini de düşüğe çekebilirsin. Bu tamamen senin göz zevkine kalmış. Ortalama 70 FPS ve bununla birlikte ne kadar fazla yüksek ayar elde edebiliyorsan et. 70 FPS'i yakalayacak ayara kadar düşürmeye devam et derim. Sesin de performansa etkisi var. Bu sana kalmış. Ayrıca fare-klavye ayarları da sana kalmış.

İmzandaki sistemi kullanıyorsun sanırım. Bir kere gölgeleri kapatmalısın. En önemsiz şey belki de o dur. Grafik ayarlarında karakter kalitesini de düşüğe çekebilirsin. Bu tamamen senin göz zevkine kalmış. Ortalama 70 FPS ve bununla birlikte ne kadar fazla yüksek ayar elde edebiliyorsan et. 70 FPS'i yakalayacak ayara kadar düşürmeye devam et derim. Sesin de performansa etkisi var. Bu sana kalmış. Ayrıca fare-klavye ayarları da sana kalmış.

Evet imza ayarlarındaki ayarları kullanıyorum. 100 üstü FPS alabiliyorum. Biraz daha akıcı oynamak için başka tavsiyeniz var mıdır?

Kite gibi ayarlardan bahsediyorsan, LoL yayıncılarının ayarlarını Youtube'da bulabilirsin. Riot Games in sitesinde cfg dosyası vardı, onu da kullanabilirsin.

Evet imza ayarlarındaki ayarları kullanıyorum. 100 üstü FPS alabiliyorum. Biraz daha akıcı oynamak için başka tavsiyeniz var mıdır?
100 FPS gayet güzel. Ayarları daha da düşürerek bunu hissederek anlayabilirsiniz. Muhtemelen akıcıdır zaten sizde. Daha akıcılık ekran yenileme hızıyla alakalı. Mesela ben 700 FPS alabiliyorum ama 144 FPS değerine sabitledim. Çok akıcı. Çünkü monitör 144 Hz.

Geri
Yukarı