Çözüldü i3-2100 GT 440 sistemde Witcher 2 açılmıyor

• Konuyu başlatan Erwn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 251
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Çözüm
Silin;

C:\Windows\SysWOW64\d3dx9_39.dll

Daha sonra DirectX kurulumunu yapın. Kurulum esnasında Bing Bar seçeneğini işaretlemeyin.

@Erwn

Sonuç nedir?
i7 3612 ve GT720M sistemle bile çok zor açtım. Optimizasyonu biraz sorunlu bir oyun. Açmaması doğaldır.

Aşağıdaki konumdan belirtilen DLL dosyasını kaldırın.

C:\Windows\SysWOW64\mfc100u.dll

Daha sonra Visual C++ 2010 paketini (ia64.exe hariç) hem x86 hem de x64 olacak şekilde kurun. Kurulum esnasında hata alacak olursanız Denetim Masası üzerinden 2010 paketlerini onarın.

i7 3612 ve GT720M sistemle bile çok zor açtım. Optimizasyonu biraz sorunlu bir oyun. Açmaması doğaldır.
klasik 0xc000007b hatası veriyor

Aşağıdaki konumdan belirtilen DLL dosyasını kaldırın.

C:\Windows\SysWOW64\mfc100u.dll

Daha sonra Visual C++ 2010 paketini (ia64.exe hariç) hem X86 hem de X64 olacak şekilde kurun. Kurulum esnasında hata alacak olursanız Denetim Masası üzerinden 2010 paketlerini onarın.

Launcher oldu simdide oyun acılmıyor. Log file budur https://www.mediafire.com/file/dvpw70lxqf9ibjz/Logfile.rar/file

Son düzenleme:
Silin;

Daha sonra DirectX kurulumunu yapın. Kurulum esnasında Bing Bar seçeneğini işaretlemeyin.

@Erwn

Sonuç nedir?

Son düzenleme:
Çözüm
Silin;

Daha sonra DirectX kurulumunu yapın. Kurulum esnasında Bing bar seçeneğini işaretlemeyin.

@Erwn

Sonuç nedir?

Acldı ama kasma cok fazlaydı teşekkürler yine de.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı