i3-2100 Sistem yükseltme

Bence de en az 2000 lazım 500 lirada ekle 2500'e APU sistem alabilir. 8 GB RAM bulunursa ekran kartından düşürülür ekran kartı paylaşımlı olsa işlemciyi de yükseltse i5 4. nesil falan RAM'i 8 yapsın ekran kartı güncellemesin sadece RAM ve işlemci güncellense yeter. Anakart'a para kalırsa onu da 500 liraya en az H310M falan alsın değiştirsin.
H310 9.Nesil için 4.Nesil H97 - H81 Z97 gibi anakartlar kullanır 5.Nesilde buna dahildir.

Bencede en az 2000 lazım 500 lirada ekle 2500 e apu sistem alabilir. 8 GB RAM bulunursa ekran kartından düşürülür ekran kartı paylaşımlı olsa işlemciyide yükseltse i5 4. nesil falan rami 8 yapsın ekran kartı güncellemesin sadece ram ve işlemci güncellense yeter. Anakart'a para kalırsa onuda 500 liraya en az h310m falan alsın değiştirsin
Reiz ben o parayı pc için harcasam gece uyku tutmaz.

Benim geliştirebildiğim kadar böyle oldu. İleride parası olursa daha iyidir.

Senin mesajların yanlış bilgi dolu, Ali sisteme ekran kartı takıyorsun üstelik onun yerine işlemci alinabilecekken H310 anakarta 4. - 5.nesil tak diyorsun? Sonra APU tak diyorsun APU taksanda hiçbir işe yaramaz Ryzen APU'lar Intel'de çalışmaz.
PS4 var zaten ben arkadaşlarla Valorant, CS, LoL oynamak için PC istiyorum. 30-40 FPS yeter.

Güzel kardeşim sen 1000 liraya dediğimiz gibi 750 Ti kart ve 8 GB RAM yap, paran artarsa i7. 2600 yapıştır bir tane elindeki işlemciyi satip büyük ihtimal tam karşılar istediğin 2018-2019'a kadar çıkan oyunları 720p Low grafikte mis gibi oynarsın.

Senin mesajların yanlış bilgi dolu, Ali sisteme ekran kartı takıyorsun üstelik onun yerine işlemci alinabilecekken H310 anakarta 4. - 5.nesil tak diyorsun? Sonra APU tak diyorsun APU taksanda hiçbir işe yaramaz Ryzen APU'lar Intel'de çalışmaz.

Güzel kardeşim sen 1000 liraya dediğimiz gibi 750 Ti kart ve 8 GB RAM yap, paran artarsa i7. 2600 yapıştır bir tane elindeki işlemciyi satip büyük ihtimal tam karşılar istediğin 2018-2019'a kadar çıkan oyunları 720p Low grafikte mis gibi oynarsın.
750 Ti ekran kartı bulamadım link atar mısın?

Benim herşeyin daha iyisini istemem bence yanlış bilgi dolu olmasını göstermez İ7 2600 ? RAM'i zaten ekran kartı yapmadığımdan fazla söyledim, İ7 2600 senin önerdiğin ne? Ben dengeli yaptım. Anakartı sadece örnek verdim kendisi bakar + Ryzen APU yapmadım?

750 Ti ekran kartı bulamadım link atar mısın?

Şu an stok sıkıntısı dolayısı ile 0 almanı ve Turbox markasına bulaşmani tercih etmem.
Letgo gibi sitelere 750 Ti yazarak fiyat aralığı koyarak bulabilirsin veya ben 0 kart istiyorum 60-90 FPS mis gibi oynamak istiyorum dersen.

Yeni konular

Geri
Yukarı