i3 2100 ve 2GB DDR3 RAM'li Sistemi Yükseltme

ghostsniper26

Kilopat
Daha fazla  
  • Intel Core i3 2100 işlemci,
  • Foxconn H61MXV/H67MXV anakart,
  • 2 GB DDR3 RAM
  • Ekran kartı yok
Ben yaklaşık 750 TL ile bir upgrade yapacağım, acaba buna GTX 1050 alıp 8 GB yerine 4 GB RAM alıp toplam 6 mı yapsam? Yoksa GT 1030 alıp 8 GB RAM mi alsam karar veremedim, yardımcı olursanız sevinirim. Genellikle PC ile oyun oynuyorum ona göre cevaplarsanız sevinirim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha öncede demiştim, forumda sanki herkes herşeye sahip de yanlış şeyleri seçiyorlarmış gibi davranıyorlar. Bu işi okadar abartanlar var ki 800TL sistem toplayan adama 1060'lı sistem önerisi vereni gördüm. Ayıptır dostlar adam toplayabilse zaten toplar. Soruna gelecek olursak 12V üzerinden 250W güç veren bir PSU varsa kasanda sorunsuz kullanırsın. RAM'leri 8GB yapmanı öneririm.

Daha öncede demiştim, forumda sanki herkes herşeye sahip de yanlış şeyleri seçiyorlarmış gibi davranıyorlar. Bu işi okadar abartanlar var ki 800TL sistem toplayan adama 1060'lı sistem önerisi vereni gördüm. Ayıptır dostlar adam toplayabilse zaten toplar. Soruna gelecek olursak 12V üzerinden 250W güç veren bir PSU varsa kasanda sorunsuz kullanırsın. RAM'leri 8GB yapmanı öneririm.
Harbiden öyle, adam 450 TL bütçem var yükseltme yapacağım önerileriniz neler diyor. Bir başkası da en iyisi yeni sisteme geçmek diyor yani adamın parası olsa geçecek zaten ki günümüz bütçesiyle yeni sistem 2000TL'den az değil.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı