i3 2120 GT 1030 sisteme PUBG FPS arttırma ayarı önerisi

MiniSensei

Decapat
Daha fazla  
PUBG ücretsiz olduğunda haliyle indirdim ama sistemden dolayı FPS'im en düşük ayarlarda 40-50 arasında. FPS'imi arttırmam için bir öneriniz var mı?

Sistem:
  • GT1030 Aero ITX GDDR5 2 GB.
  • Kingston 8 GB 2666MHz
  • Intel i3 2120 3,30 GHz.
  • 120 GB SSD.
  • 500 GB HDD.

Zaten sistemin normalde kaldırmaması lazım ama mucize eseri açtı. Oyun zevkimi arttıracak ayar ve FPS yükseltme önerilerinizi bekliyorum.

İşlemci değişimi ilk olarak şart. Aslında başka bir şeye gerek yok diye düşünüyorum. Ayrıca RAM idarelik bile olsa idare eder. Oyun ayarlarını en düşüğe alın. Gerçekten en düşüğe alın. Mesela mxaa mxss gibi şeyler varsa onları en düşüğü 2X olması lazım. Oraya kadar düşürün (mxaa mxss diye yazdım çünkü tam ismini hatırlamıyorum)

Hocam o PC nasıl açıyor ya :D?
RAM ve ekran kartı 720P-minimum ayarda yeterli gelir,ve o işlemciden kurtulmak şart.
Başka bir şey gerekli değil diye düşünüyorum.

İşlemci değişimi ilk olarak şart. Aslında başka bir şeye gerek yok diye düşünüyorum. Ayrıca RAM idarelik bile olsa idare eder. Oyun ayarlarını en düşüğe alın. Gerçekten en düşüğe alın. Mesela mxaa mxss gibi şeyler varsa onları en düşüğü 2X olması lazım. Oraya kadar düşürün (mxaa mxss diye yazdım çünkü tam ismini hatırlamıyorum)

Bütün ayarlar en düşüğün en düşüğünde işleme çözünürlüğü en düşükte ama 1080p oynuyorum.
Hocam o PC nasıl açıyor ya :D?
RAM ve ekran kartı 720p-minimum ayarda yeterli gelir, ve o işlemciden kurtulmak şart.
Başka bir şey gerekli değil diye düşünüyorum.

Daha yeni SSD aldım babamı ikna edip bu şartlarda para biriktirmem çok zor ama yine de teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı