i3 2120 Sisteme ekran kartı önerisi

Bütçe
1000

MayDesigner

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Pc Programcılığı
Profil Kapağı
1523610712
Merhaba, eski kasami toparliyorum.
Anakart: ASUS H61 M LX.
RAM: 16 GB.
İşlemci: i3 2120 3.30 GHz.
SSD: 120.
HDD: 1 TB.
Amacım bütün oyunlari orta derecede oynayabilmek.
İşlemcininde eski olduğunu biliyorum, alacağım ekran kartı ile işlemci aynı randumani gösterir mi? İşlemciye göre ekran kartı da önerebilirsiniz.
Kısaca bu sisteme en iyi veya en orta deyim hangi ekran kartı gider?
1500 TL geçmeyecek bütün önerilere açığım.

Merhaba, eski kasami toparliyorum.
Anakart: ASUS H61 M LX.
RAM: 16 GB.
İşlemci: i3 2120 3.30 GHz.
SSD: 120.
HDD: 1 TB.
Amacım bütün oyunlari orta derecede oynayabilmek.
İşlemcininde eski olduğunu biliyorum, alacağım ekran kartı ile işlemci aynı randumani gösterir mi? İşlemciye göre ekran kartı da önerebilirsiniz.
Kısaca bu sisteme en iyi veya en orta deyim hangi ekran kartı gider?
1500 TL geçmeyecek bütün önerilere açığım.
Şuan kullandığınız ekran kartınız nedir?

Nvdia GT 9800 kullanıyordum artık kullanamıyorum, bozuldu
Yorumunuz için teşekkür ederim listeye eklendi, önerileri listeye ekleyip arasindan cazip olanı seçeceğim

Yorumunuz için teşekkür ederim listeye eklendi, önerileri listeye ekleyip arasindan cazip olanı seçeceğim
Arkadaşın yazdığı ekran kartlarından birini seçebilirsin. R7 240 bile gayet yeterli olacaktır bence. Ayrıca şunu da ekleyeyim o sisteme 1500TL'lik bir ekran kartı kesinlikle gitmez diye düşünüyorum.
Ayrıca GT1030 da önerebilirim.

Tekrar merhaba şuan tanıdık bir arkadaştan
GTX 750 ti 4 GB ekran kartı buldum. Bunu alsam nasıl olur. İyi kötü düşüncelerinizi paylaşabilir misiniz
Arkadaşın yazdığı ekran kartlarından birini seçebilirsin. R7 240 bile gayet yeterli olacaktır bence. Ayrıca şunu da ekleyeyim o sisteme 1500TL'lik bir ekran kartı kesinlikle gitmez diye düşünüyorum.

Kesinlikle gt 1030 ve r7 260 en iyi seçenek olacaktır.

GTX 750 ti 4 GB ekran kartı buldum. Bunu alsam nasıl olur. İyi kötü düşüncelerinizi paylaşabilir misiniz

Ne kadar kullanılmış, ne amaçla kullanılmış bunları öğrenirsek daha net bilgi verebiliriz.

Ne kadar kullanılmış, ne amaçla kullanılmış bunları öğrenirsek daha net bilgi verebiliriz.

Yorumunuz için teşekkür ederim ürün 0 miş. Alsam bu sisteme uygun olur mu? İşlemcinin darboğaz yapacağını düşünüyorum yorumlarınıza ihtiyacim var.

Yorumunuz için teşekkür ederim ürün 0 miş. Alsam bu sisteme uygun olur mu? İşlemcinin darboğaz yapacağını düşünüyorum yorumlarınıza ihtiyacim var.
Alırsanız tabii ki sizin için diğer seçeneklerden daha iyi olacaktır fakat dorbağaz olur mu bilmiyorum. Darboğaz konusunda pek bir bilgim yok. Daha bilgili birisi yardımcı olur umarım.

Geri
Yukarı