i3 2120 ve R7 200 Sisteme Yükseltme

Fero27

Centipat
  • Anakart: H61M-K 1155 LGA ASUS.
  • Intel Core i3 2120 3.30GHz.
  • 8 GB RAM DDR3 1600 MHz soğutuculu.
  • AMD Radeon R7 200 series 4 GB 128 Bit.
  • 240GB SSD.
  • 350 Watt Power.
Ya bu sistemde değişiklikler yapmak istiyorum tavsiyeleriniz neler PC hakkında tam donanımlı değilim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçen varsa tamamen yeni bir sistem al, sevgiler.

Bütçem o kadar yok GTA 5'i normal ayarlarda açıyor şu an bu sistem ama ben Full ayarlarda açsın istiyorum tavsiyen nedir tam bir bilgim yok sistem açısından.
i5 3470 işlemci, ekran kartı olarak RX 570 ve 80+ 500W PSU işinizi görecektir.

Bu dediğiniz bileşenler benim sistemim için uygun’mu şu an GTA 5'i normal ayarlarda açıyor ben Full ayarlarda açsın istiyorum saygılar.

Bütçem o kadar yok GTA 5'i normal ayarlarda açıyor şu an bu sistem ama ben Full ayarlarda açsın istiyorum tavsiyen nedir tam bir bilgim yok sistem açısından.

Bu dediğiniz bileşenler benim sistemim için uygun’mu şu an GTA 5'i normal ayarlarda açıyor ben Full ayarlarda açsın istiyorum saygılar.
Evet uygun. Fakat işlemciye yük binen oyunlarda küçük bir miktar darboğaz olabilir. Onun için İ7 3770 de alabilirsiniz. PSU'yu da 550W'a yükseltebilirsiniz.

Evet uygun. Fakat işlemciye yük binen oyunlarda küçük bir miktar darboğaz olabilir. Onun için i7 3770'de alabilirsiniz. PSU'yu da 550W'a yükseltebilirsiniz.

Az önce bilgi edinmek için biraz araştırma yaptım tahmin ediyorum benim anakart 3. nesile kadar uyumlu 3. nesil olarak AMD ile i7 arasında kaldım bunun arasındaki fark nedir bir de 3. nesil i3 ile i7 arasındaki fark nedir bunları öğrenmek istiyorum saygılar.

Az önce bilgi edinmek için biraz araştırma yaptım tahmin ediyorum benim anakart 3. nesile kadar uyumlu 3. nesil olarak AMD ile i7 arasında kaldım bunun arasındaki fark nedir bir de 3. nesil i3 ile i7 arasındaki fark nedir bunları öğrenmek istiyorum saygılar.
O anakarta sadece 1155 pin İntel işlemci takabilirsiniz. Eğer RX 570 ayarında bir ekran kartı alırsanız İ3'ler darboğaz yapacaktır. İ5 3470 ve İ7 3770 idealdir.

O anakarta sadece 1155 pin Intel işlemci takabilirsiniz. Eğer RX 570 ayarında bir ekran kartı alırsanız i3'ler darboğaz yapacaktır. i5 3470 ve i7 3770 idealdir.

Şu an takılı olan PSU 350 Watt bunu yükseltmeliyim ve misal veriyorum sistem 500 Watt PSU istiyor ben buna 350 Watt takarsam ne olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı