i3 2130 + R7 240 sistem ne kadar eder?

Kastanbolu

Kilopat
Merhabalar, şöyle bir sistemim var sizce ne kadar eder?

i3 2130 işlemci.
AMD R7 240 kart.
Biri 8 GB 1333 MHz Kingston HyperX RAM diğeri 4 GB Elixir 1333 RAM.
HP H61 anakart,
500GB HDD.
Kasayı 800'e satıyorum arkadaşlar sizce ucuza mı satıyorum?

bence 800'e direk alıcısı varsa bekletme. Letgo dan Sahibinden'de fiyat kovalayanlar yakın fiyatlara toparlayabilir. Acelen yoksa beklerim diyorsan 900 eder belki.
Şimdi format atmamımı istedide oyunlardan dolayı ben her şeyimi nasıl kaldırırım google'da vesaire bilgilerimi nasıl silebilirim?
Yani zor çünkü fiyatlar belli. Ama 800-850 belki 900 ideal diye düşünüyorum. Ama 1000 ve üzeri verecek olsa kullanıcı daha iyisini çok rahat düzebilir diye düşünüyorum. 800 bu sistem için güzel fiyat bence. :)
Şimdi format atmamımı istedide oyunlardan dolayı ben her şeyimi nasıl kaldırırım google'da vesaire bilgilerimi nasıl silebilirim?

Evet google geçmişi önemli özellikle :)
Bilgisayara sıfırlama yapın windows 10 kullanıyorsanız.

Merhabalar, şöyle bir sistemim var sizce ne kadar eder?

i3 2130 işlemci.
AMD R7 240 kart.
Biri 8 GB 1333 MHz Kingston HyperX RAM diğeri 4 GB Elixir 1333 RAM.
HP H61 anakart,
500GB HDD.
Kasayı 800'e satıyorum arkadaşlar sizce ucuza mı satıyorum?
800 etmez edeceği 500 550 800 aliyorsa adam iyi çok iyi yitiyosunuz adama.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı