OpenCore i3-2310M EFI dosyası var mı?

Akıllı tahtaya güzel bir High Sierra çakmadan önce acaba Ethernet, Wi-Fi, HDD belki de SSD gibi donanımları kontrol etseniz mi hocam sonradan bu işler çıkınca sinir ediyor kontrol ettiyseniz geçin gitsin. Config dosyalarını zaten Enes hocam atmış.

Hepsini kontrol ettim hocam :)
Legacy patcher ile Catalina kuracağız :D

UEFI yok hocam.
Bugün BIOS'a girip ayarları yaptım. Yarın kurulumu yapacağım.
@tahaklkt hocam High Sierra dediniz de. Yama ile Catalina mı yoksa düz High Sierra mı?

Patcher falan ile uğraşmayın ille de kuracaksanız High Sierra kurun. Ben zamanında çok uğraştım Big Sur Monterey vs. için benimki i5 430M GT 330M ekran kartlı bir laptoptu ama cidden değmiyor hocam boş yere uğraşmayın illaki bir yerde patlak verecek tavsiye etmiyorum gidin High Sierra, sierra falan kurun rahat rahat kullanın çok çok daha iyi.

UEFI yoksa normal şekilde büyük ihtimalle boot etmez, başka bir şekilde kurulum yapmak gerekebilir. Bilgisayara geçince ne yapacağınızı söylerim.

UEFI yoksa normal şekilde büyük ihtimalle boot etmez, başka bir şekilde kurulum yapmak gerekebilir. Bilgisayara geçince ne yapacağınızı söylerim.

Şimdi söyleseniz. Her zaman aktif olunmuyor çünkü :)

Patcher falan ile uğraşmayın ille de kuracaksanız High Sierra kurun. Ben zamanında çok uğraştım Big Sur Monterey vs. için benimki i5 430M GT 330M ekran kartlı bir laptoptu ama cidden değmiyor hocam boş yere uğraşmayın illaki bir yerde patlak verecek tavsiye etmiyorum gidin High Sierra, sierra falan kurun rahat rahat kullanın çok çok daha iyi.

High Sierra imajını kuruyorum o zaman.

Hocam selam bugün deneme şansı buldum. Ama maalesef boot etmedi. Nasıl yapacağımı anlatır mısınız?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı