i3 2310M laptop nasıl değerlendirilir?

Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar kullanmadığım bir bilgisayarım vardı dolapta tozlu duruyordu. Bende alıp merak ettiğim için hem de zaman öldürmek istediğim için Windows XP kurdum. Şu an sürücüleri yüklüyorum fakat bundan sonra ne yapacağımı bilmiyorum. Sizce ne yapılabilir bu laptop ile?

Sistem özellikleri:

- Intel Core i3 2310M.
- 8 GB RAM (ama 32 Bit olduğu için sadece 2.5GB'si kullanılabilir.)
- Intel HD Graphics 3000.
- Çalışıp çalışmadığından emin olamadığım NVIDIA GeForce GT540M.
- 240GB SSD.

Rica ediyorum sisteminizi yükseltin gibi şeyler yazmayın. Değerli cevaplarınız için teşekkür ederim iyi akşamlar!

Rica ediyorum sisteminizi yükseltin gibi şeyler yazmayın.
Sistem çok eski sayılmaz w10 64 bit kullanın, XP de ram ve ssd den tam performans alamazsınız, ayrıca antivirüs ve internet tarayıcılarının çoğu desteği kesti güvenliğiniz risk altında olur. Bunları söylemek zorundayız madem kullanacaksınız.
Sizce ne yapılabilir bu laptop ile?
İnternette dolaşılır, film izlenir, giriş seviyesi ve eski oyunlar oynanır, ofis yazılımlarını çalıştırır.

Son düzenleme:
Sistem çok eski sayılmaz Windows 10 64 Bit kullanın, XP de RAM ve SSD'den tam performans alamazsınız, ayrıca antivirüs ve internet tarayıcılarının çoğu desteği kesti güvenliğiniz risk altında olur. Bunları söylemek zorundayız madem kullanacaksınız.

İnternette dolaşılır, film izlenir, giriş seviyesi ve eski oyunlar oynanır, ofis yazılımlarını çalıştırır.

Bilgisayarı kullanmayacağım zaten çok sıkılınca açıp bakmak için böyle bir şey yaptım. Güncel olmaya gerek yok yani.

Bilgisayarı kullanmayacağım zaten çok sıkılınca açıp bakmak için böyle bir şey yaptım. Güncel olmaya gerek yok yani.
Nostaljik yapacaksan o zaman hep eski yazılımları yükle, winamp yükle mesela.

Firefox esr 52.9 yükle, avira ve avastın eski sürümlerini yükleyebilirsin ama güncelleme ile yükselir.

Eski yazılımlardan oluşan bir sistem hakkında pek bir öneri gelmiyor, gelmez.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı