i3 2340M sistem GTA 5 kaldırır mı?

Mehmet0

Hectopat
Arkadaşlar GTA 5 şu an iniyor acaba durdursam mı? Yoksa devam mı etsin ama GTA 5 kaldırır mı onu merak ediyorum lütfen resme bakın.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartınızı paylaşın diyeceğim ama 4 GB RAM'le oyunu oynamak epey zor. Takılmalar yaşanıyor sürekli. Siz en iyisi iptal edin.
İndirme yarısından fazla oldu iptal etsem zaten ziyan olur internete ben daha eskidende indirmiştim. Az kasıyordu bilgisayarı yükseltmem gerekti ondan dolayı otomatik silindi. Ekran kartı İntel(R) HD Graphicsh 3000 bu değilse başka bilmiyorum yorumunuz için teşekkürler

En iyisi Youtube'dan performans videosunu izleyip ne kadar tatmin edici olduğuna bakıp öyle karar vermek
Evet öyle izledim ama hiçbir fark yok gibi ayırt edemedim ikiside çok hızlı mesela 4 gb vs 8 gb aynı performans veriyor şaştım dolayısı fakat ekran kartı vs. etkiside var...
Neredeyse aynı işlemci, 4GB Ram ve 315M ile pencere modunda oynamıştım birazcık. Fazla yer kaplıyor diye silmiştim. Deneyin görün öyleyse. :)
Aynen deneyeceğim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı