i3-2370M sistemde Windows 10'a geçince LoL'de FPS düştü

frkn.arda

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Ekran kartı
Nvidia Geforce GT 520M
Anakart
A15
İşlemci
Intel i3-2370M
Merhaba arkadaşlar, önceden Windows 7 kullanıyordum, LoL'de FPS 100'ün üstündeydi ama Windows 10'a geçince maksimum 50-65 arası FPS veriyor ve akıcı değil acaba Windows 10'dan vazmıgeçsem veya ne önerirsiniz? Ve FPS düşmesi yaşıyorum. LoL HDD'de SSD'ye alsam drop düzelir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar parçalarınız düşük. Windows 10 eski sistemlere göre ağır bir sistem. Tavsiyem 8.1 kullanabilirsiniz.

Windows 10'un gereksiz servislerini kapatın. Kaynak tüketimini azaltırsanız daha rahat olacaktır.

Bayağı bir servis kapattım oyun oynamazsam hızlı hiçbir sıkıntım yok ama oyunda FPS çok düştü %50'den fazla düştü yani.

Windows SSD de kurulu 8.1e geçersem, geçiş esnasında her şeyi sil dersem HDD'ye dokunurmu sadece SSD'yi mi sıfırlar.

ISO dosyalarını WinRAR ile açıp kurulum yapıyorum sıkıntı olur mu yoksa USB'den mi kurulum yapmalıyım.

Bayağı bir servis kapattım oyun oynamazsam hızlı hiçbir sıkıntım yok ama oyunda FPS çok düştü %50'den fazla düştü yani.

Windows SSD de kurulu 8.1e geçersem, geçiş esnasında her şeyi sil dersem HDD'ye dokunurmu sadece SSD'yi mi sıfırlar.

ISO dosyalarını WinRAR ile açıp kurulum yapıyorum sıkıntı olur mu yoksa USB'den mi kurulum yapmalıyım.
USB'den kurulum yapın. Rufus ile yazdırın.
HDD'ye bir şey olmaz.

Geri
Yukarı