i3-3110M Geforce 710M sistem Windows 10 için uygun mu?

Peki, oyunlarda FPS düşüşü yaşar mıyım? Ayrıca Visual Studio, Spotify, Discord gibi uygulamaları aynı anda açık bırakan birisiyim şu an bıraktığımda bir sorun olmuyor fakat yükseltmeden sonra donmalar vs başlar mı?

Uygulamalar açıldıktan sonra tamamen işlemci ve RAM'e bağlıdır. Tabii programda yükleme ekranı vb. varsa o zaman tekrar yük HDD'ye binecek ve daha yavaş açılacaktır. Fakat Discord Spotify vb. uygulamalarda açılmadan sonra çok sorun olacağını sanmıyorum.

Uygulamalar açıldıktan sonra tamamen işlemci ve RAM'e bağlıdır. Tabii programda yükleme ekranı vb. varsa o zaman tekrar yük HDD'ye binecek ve daha yavaş açılacaktır. Fakat Discord Spotify vb. uygulamalarda açılmadan sonra çok sorun olacağını sanmıyorum.

Çok teşekkür ederim, son bir şey soracağım sizce yükseltmeli miyim? Çünkü gerçekten artık Windows 8.1 çok eskimeye başladı ve Google gibi uygulamalar yavaş yavaş güncelleme desteğini bırakmaya başladı. Ayrıca Windows'u etkinleştiremiyorum. Windows 10 geçersem etkinleştireceğim.

Çok teşekkür ederim, son bir şey soracağım sizce yükseltmeli miyim? Çünkü gerçekten artık Windows 8.1 çok eskimeye başladı ve Google gibi uygulamalar yavaş yavaş güncelleme desteğini bırakmaya başladı. Ayrıca Windows'u etkinleştiremiyorum. Windows 10 geçersem etkinleştireceğim.
onu tools kitle etkinleştiriyorlar bende 8.1 kullanıyorum

ssd ve ram ile windows 10 home geçecem

Arkadaşlar Windows 10'a geçtim ve iyi ki geçmişim, açılma ve kapanma hızı da yavaş değil yine aşağı yukarı aynı sürelerde açılıp kapanıyor. Konuyu okuyup geçmek isteyen arkadaşlara öneririm.

Geri
Yukarı