i3-3110M sisteme hangi işletim sistemi gider?

chelchwor

Picopat
  • i3-3110M 2.40GHz.
  • 4 GB DDR3 RAM.
  • Intel HD Graphics 4000
Şu an Windows 8.1 yüklü ve bayağı yavaş. Fakat asıl sebebi çok gereksiz dolu olması. Sizce hangi işletim sistemini kurmalıyım? Ve önerdiğiniz işletim sistemi ile EBA, Zoom, YouTube Netflix gibi programları rahatlıkla kullanabilir miyim? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

• i3-3110M 2.40GHz.
  • 4 GB DDR3 RAM.
  • Intel HD Graphics 4000
Şu an Windows 8.1 yüklü ve bayağı yavaş. Fakat asıl sebebi çok gereksiz dolu olması. Sizce hangi işletim sistemini kurmalıyım? Ve önerdiğiniz işletim sistemi ile EBA, Zoom, YouTube Netflix gibi programları rahatlıkla kullanabilir miyim? Tavsiyelerinizi bekliyorum.
SSD takip Windows 10 kullanmanızı öneririm. Oyun konusunda uzecektir.

• i3-3110M 2.40GHz.
  • 4 GB DDR3 RAM.
  • Intel HD Graphics 4000

Yanlışsın bende daha kötü laptop var Windows 8.1 akıyor. Tabi ki sistemdeki gereksiz dosyaları temizledim 2, 3 tane uygulama var. YouTube'da, instgram da vesaire akıyor.

Anladım. Zaten oyun gibi bir amacım yok bu laptopta. Şimdi kararsız kaldım SSD yok sistemde ve zaten kullandığım bir bilgisayar var oyun için buna ekstra para harcamam. 8.1 mi 10 mu diyorsunuz?

Geri
Yukarı