i3-3210 sistem için ekran kartı tavsiyesi

xCheesy99

Decipat
Makaleler
2
Yer
Sweet Home Alabama
Merhaba arkadaşlar. i3 3210, HD 5570 bir sistemim var. Ekran kartını değiştirmek istiyorum. Rocket League'de 40 FPS alıyor bu kartım en düşük ayarlar 1024x768'de. Böyle ortalama, çok güç istemeyen 2. el alabileceğim bir kart önerir misiniz? 350W PSU var, komik olacak, markası Everest. Hangi kartı önerirsiniz? Black Flag, Rocket League, The Forest oynayabilecek bir kart istiyorum.

Merhaba arkadaşlar. i3 3210, HD 5570 bir sistemim var. Ekran kartını değiştirmek istiyorum. Rocket League'de 40 FPS alıyor bu kartım en düşük ayarlar 1024X768'de. Böyle ortalama, çok güç istemeyen 2. el alabileceğim bir kart önerir misiniz? 350W PSU var, komik olacak, markası Everest. Hangi kartı önerirsiniz? Black Flag, Rocket League, The Forest oynayabilecek bir kart istiyorum.

RX550 veya RX460 bakabilirsiniz ama PSU'yu en yakın zamanda değiştirmenizi öneririm.

Hmm, ek güç istiyor(6 Pin PSU lazım) işlemci GTX 1050 ti besleyebiliyor ilginç.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hmm, ek güç istiyor(6 pin PSU lazım) işlemci GTX 1050 Ti besleyebiliyor ilginç.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O ekran kartı ve 300 Watt? 😳

Geri
Yukarı