i3 3210 sisteme yükseltme önerisi

Hocam sanmıyorum ben Core 2 Duo ile GT 710 kullanmıştım GPU darboğaz yapmıyordu

Harici bir ekran kartını takmak işlemciyi rahatlatacağı için bir problem olmaz biri 1000 TL biri 1800 TL ekran kartlarının aralarında çok büyük bir fark yok performans olarak

İşlemciyi daha aşağı almayın sizi 3-5 sene götürür i7 3770 ekran kartı olarak GT 730 alabilirsiniz ama GTX serisi isterim derseniz GTX 760 olabilir ama GT 730 daha uygun fiyatlı ve çok bir fark yok aralarında
Yanlış bilgi vermeyin. GT 730 ile GTX 760 gibi bir kartın arasında fark yok ne demek? Ayrıca GT 730 1000 lira değil 200 lira ederinde bir karttır. Günümüz piyasalarının sıkıntıda olması ve teknoloji cahilliğini GT 730/710/630 gibi kartlara fiyat bindirmiştir. İyi forumlar.

Yanlış bilgi vermeyin. GT 730 ile GTX 760 gibi bir kartın arasında fark yok ne demek? Ayrıca GT 730 1000 lira değil 200 lira ederinde bir karttır. Günümüz piyasalarının sıkıntıda olması ve teknoloji cahilliğini GT 730/710/630 gibi kartlara fiyat bindirmiştir. İyi forumlar.
İlk olarak *çok* bir fark yok dedim, fark yok değil düzgünce okuyunuz ve o kartı şuan 200 tlye bulun ben alayım 0 garantili bizde biliyoruz çip krizi var zamlar vergiler vb sırf birşey yazmak için yazmışsınız

Ayrıca o fiyatlar cahillikten değil fırsatçılıktan ve çip krizinden güzel kardeşim o kartlar bulabileceğin en giriş seviyesi kartlar o yüzden alıyor çoğu kişi bakmadan

İlk olarak *çok* bir fark yok dedim, fark yok değil düzgünce okuyunuz ve o kartı şu an 200 TL'ye bulun ben alayım 0 garantili bizde biliyoruz çip krizi var zamlar vergiler vb sırf bir şey yazmak için yazmışsınız.

Ayrıca o fiyatlar cahillikten değil fırsatçılıktan ve çip krizinden güzel kardeşim o kartlar bulabileceğin en giriş seviyesi kartlar o yüzden alıyor çoğu kişi bakmadan.

İlk mesajımda belirttiğim oyunları bırakın mediumda, Low da bile 30 FPS açabilecek bir kart değil GT 730.

İlk olarak *çok* bir fark yok dedim, fark yok değil düzgünce okuyunuz ve o kartı şuan 200 tlye bulun ben alayım 0 garantili bizde biliyoruz çip krizi var zamlar vergiler vb sırf birşey yazmak için yazmışsınız

Ayrıca o fiyatlar cahillikten değil fırsatçılıktan ve çip krizinden güzel kardeşim o kartlar bulabileceğin en giriş seviyesi kartlar o yüzden alıyor çoğu kişi bakmadan
Kardeşim git adam akıllı öğren ondan sonra insanlara burada yardımcı olmaya çalış. GT 730 ile GTX 760 arasında çok fark var hem güç hem mimari olarak. Kartların ederini ve alinabilirliğini günümüz piyasası belirlemez.

Geri
Yukarı