i3 3217u sistemde Valorant'ta FPS düşüyor

vartolu1905

Femtopat
Daha fazla  
Silver eloda bir maç giriyorum, ortalama 50 FPS ile 60 alıyorum. 2. maçta FPS maçın bitimine kadar 20 FPS altında oluyor. Bu olay 5. kez defa oluyor sistemim; i3 3217u, 820M ekran kartı, 4 GB RAM.

Silver eloda bir maç giriyorum, ortalama 50 FPS ile 60 alıyorum. 2. maçta FPS maçın bitimine kadar 20 FPS altında oluyor. Bu olay 5. kez defa oluyor sistemim; i3 3217u, 820M ekran kartı, 4 GB RAM.
İlk şunu deneyin:
TechPowerUp'un sitesinden ThrottleStop indirin. RAR'dan çıkartın. Ardından programı çalıştırın ve ana ekrandan BD PROCHOT tikini kaldırın. Sorun çözülürse belirtin.

İlk şunu deneyin:
TechPowerUp'un sitesinden ThrottleStop indirin. RAR'dan çıkartın. Ardından programı çalıştırın ve ana ekrandan bd prochot tikini kaldırın. Sorun çözülürse belirtin.

Tm hocam yarın deneyeceğim olursa Allah razı olsun olmazsa canın sağ olsun
İlk şunu deneyin:
TechPowerUp'un sitesinden ThrottleStop indirin. RAR'dan çıkartın. Ardından programı çalıştırın ve ana ekrandan bd prochot tikini kaldırın. Sorun çözülürse belirtin.

Hocam. Adoptöre takınca GHz hızı 0.79 oluyor.

Son düzenleme:
Peki bd prochot nedir hocam açıklar mısınız?
İnternette çok yanlış açıklanan bir terimdir öncelikle. Genelde iş sistemlerine konur. Anakartta bir bileşen çok sıcak olduğunda, genelde ekran kartının sıcak olmasından dolayı anakart işlemci sıcaklığına bakmadan işlemciye bir yavaşlatma sinyali gönderir. İşlemci genelde 0.4,0.8 gibi hızlara düşüverir birden.

Geri
Yukarı