i3 3217u sistem Valorant'ta kaç FPS alır?

İşletim sistemi
Windows 10
İşlemcin düşük. Eğer düzgün bir işlemcin olsaydı 60 üstünü bile görebilirdin.

Ama izleidğim videolarda i3 3217u ile GT 720M ile 45 FPS alıyorlardı bir de izlediğim videoda adam bir kod yapıyordu falan.

Şimdi benim aklım karıştı kaç FPS alırım ben.

İşlemci düşük kalıp darboğaz yapacaktır. YouTube'da i5 4200u GT 740M videolarına baktığımda işlemci kullanımı %80 ekran kartı kullanımı %60-%70 kullanımda kalıyor (60FPS). Sizin işlemciniz daha düşük olduğu için darboğaz artacaktır. Yani 30-40 arası alacağını düşünüyorum. Daha düşükte olabilir. Ama 30-40 FPS üstüne çıkmaz.

Belki sadece ben yaşamışımdır bu sorunu laptoptan oynamayı denediğimde bu şekildeydi bende 8 GB RAM i5 4210u.

Bu arada sırf merakımdan soruyorum 24 GB SSD'yi ne zaman aldınız.

Aslında bilgisayarımda SSD olduğunu bile bilmiyorum disk yönetiminden gördüm ve ona e harfini atadım.
Link rica edebilir miyim?

Yanlış demişim adam i3 3217u ile HD Graphics 4000 ile 40 FPS alıyordu.
Link:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sanırım bahsettiğiniz videoyu buldum. Evet 50-60FPS de dolaşıyor ama görüntü kalitesi 1366x768 ve görüntü yırtılıyor bariz bir şekilde. Çamur gibi gözükse bile keyif verecek kadar FPS vermiyor.

Sanırım bahsettiğiniz videoyu buldum. Evet 50-60FPS de dolaşıyor ama görüntü kalitesi 1366x768 ve görüntü yırtılıyor bariz bir şekilde. Çamur gibi gözükse bile keyif verecek kadar FPS vermiyor.

Yırtılıyor derken?

Geri
Yukarı