i3-3220 - GT 1030 sistem Valorant'ta kaç FPS alır?

Videodaki bilgisayarda HDD var. SSD ile bu performans biraz daha artırılabilir. Bellek miktarından dolayı daha düşük olabilir. Bence 720P civarında 60 FPS görürsünüz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Intel i3 3220 işlemci MSI GT 1030 Aero.
8 GB RAM 1600 MHz.
Oyunlarda nasıl olur?
Valorant'ta kaç FPS alırız kullanan var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Video 1 yıl öncesine ait. Güncellemeler ile bu değer düşmüş olabilir. Ayrıca HDD ile oynayan biri daha kötü değerler almış. SSD olduğunu varsayarak 720p ile 60 FPS civarlarında oynayabilirsin. Aşırı efektlerin olduğu sahnelerde sorun yaşarsın.

Çok değişti 1 yılda FPS'ler yarı yarıya bile düştü bazılarında.

Bazılarında kelimesinin anlamını araştırmanızı öneririm. Ve değişmeyen tek kanı 1 yılda fazlasıyla FPS düşüşü oldu.

Bazılarında kelimesini gördüm dostum zaten. Fakat bazılarında Windows 10 da yarı yarıya düştü sadece göze batmadı belki:) ben kendim kullandım aynı sistemde. Yeri geliyor bazı sistemleri çöp edebiliyor fakat yeri geliyor bayağa FPS arttırabiliyor. Sadece denenmesi gerek. Herkese aynı sonucu sunmayabiliyor maalesef. Direkt Windows 11 çöp ediyor diyen birine ama şahsen kulak asmam. Kendim denerim ona göre devam ederim.

Bazılarında kelimesini gördüm dostum zaten. Fakat bazılarında Windows 10 da yarı yarıya düştü sadece göze batmadı belki:) ben kendim kullandım aynı sistemde. Yeri geliyor bazı sistemleri çöp edebiliyor fakat yeri geliyor bayağa FPS arttırabiliyor. Sadece denenmesi gerek. Herkese aynı sonucu sunmayabiliyor maalesef. Direkt Windows 11 çöp ediyor diyen birine ama şahsen kulak asmam. Kendim denerim ona göre devam ederim.

Valorant aldığı güncellemelerle hiçbir sistemde FPS arttırmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı