Steam i3 3220 GT 730 sistemle hangi oyunlar oynanabilir?

Kisuke Urahara

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistemim Intel Core i3-3220 CPU @ 3.30GHz GHz3.30 işlemci. 16,0 GB Dual Channel DDR3 1600 MHz Ram. MSI GeForce GT 730 2GB DDR3 128Bit NVIDIA Ekran Kartı. Rampage 23,8" RM-550 TACTICAL Led 144Hz 2HDMI+DP TN Flat PC Oyuncu Monitörü. İntel Gigabyte ga-h61m-s2pv rev 2.2 Anakart. Windows 10 pro 64 bit
16 GB RAM kullanıyorum su an sıstemımde, işlemci olarak i3-3220 3.30GHz 3.30GHz ve hard disk 2 TB, ekran kartım MSI GeForce GT 730 2 GB DDR3 64 Bit NVIDIA ekran kartı. İşletim sistemim Windows 10 Pro.

Sizlere sormak istediğim konu açıklayacağım bazı oyunlarda kaç FPS alabilirim? Grand Theft Auto V, Call of Duty Modern Warfare 3. Mafia 2 Definitive Edition. Payday 2. Crysis 2. Just Cause 2 sizce bu sistemle bu oyunları oynayabilir miyim, bilgisayarım zorlanır mı? Cevap verecek olan bütün arkadaslarıma teşekkür ederım.

16 GB RAM kullanıyorum su an sıstemımde, işlemci olarak i3-3220 3.30GHz 3.30GHz ve hard disk 2 TB, ekran kartım MSI GeForce GT 730 2 GB DDR3 64 Bit NVIDIA ekran kartı. İşletim sistemim Windows 10 Pro.

Sizlere sormak istediğim konu açıklayacağım bazı oyunlarda kaç FPS alabilirim? Grand Theft Auto V, Call of Duty Modern Warfare 3. Mafia 2 Definitive Edition. Payday 2. Crysis 2. Just Cause 2 sizce bu sistemle bu oyunları oynayabilir miyim, bilgisayarım zorlanır mı? Cevap verecek olan bütün arkadaslarıma teşekkür ederım.
Gta 5i düşük çözünürlükte oynayabilirsiniz.Diğer oyunlar biraz zor.

Bu videodan fikir edinebilirsiniz. Yazdığınız oyunlardan çoğunu kasma olmadan oynayabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mafia 2 Definitive Edition hakkında pek fikrim yok. Sistem zorlanabilir.

Bu videodan fikir edinebilirsiniz. Yazdığınız oyunlardan çoğunu kasma olmadan oynayabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mafia 2 Definitive Edition hakkında pek fikrim yok. Sistem zorlanabilir.

Bende bunu izledim hocam arkadaşta 16 var 8 ile arası da ortalama kaç FPS oynar.

cevaplarınız için çok teşekkür ederim 1152x864 çözünürlük ile Mafia 2 Definitive Edition hariç diğer oyunları donma olmadan oynaya biliyorum şuan:kalp:

Geri
Yukarı