i3 3220 için GTX 650 vs GT 730

EMİREFE6TASKIN

Centipat
Daha fazla  
Bende cok eski bir ekran kartı var. Bu nedenle ekran kartımı degıstırmek ıstıyorum. 2 tane uygun fıyatlı kart buldum, sızce hangısı?
GTX 650 2 GB mi? GT 730 4 GB mi?

Sistemim:
  • Intel i3 3220.
  • 8 GB RAM.
  • GeForce 7300 se/7200gs.
Bir de sizce hangisi islemcim için daha uygun?

Ben PC'den çok anlamıyorum, sımdı benım anakart DDR3, bu anakarta DDR5 ekran kartı takılır mı? Galıba ekran kartı DDR degıl, GDDR'imis lutfen soyleyın.

Ben PC'den çok anlamıyorum sımdı benım anakartık DDR3 bu anakarta DDR5 ekran kartı takılır mı galıba ekran kartı DDR degıl GDD imis lutfen soyleyın.

İlahi güç mü bize anakart modelini söyleyecek? Bir şey sorarken bilgi verin. Ve hayır DDR3 e DDR5 takamazsın. (Düzeltme eğer ekran kartı DDR ı soruyorsan evet.)

Takabilirsin. Anakartta yazan DDR3'ün anlamı RAM ile alakalı. Ekran kartındaki GDDR ise içindeki VRAM ile alakalı, ikisi farklı şeyler. Ekran kartını anakartının PCI-E X16 yuvasına takman yeterli. Bu da elindeki anakartta var.

Takabilirsin. Anakartta yazan DDR3'ün anlamı RAM ile alakalı. Ekran kartındaki GDDR ise içindeki VRAM ile alakalı, ikisi farklı şeyler. Ekran kartını anakartının PCI-e X16 yuvasına takman yeterli. Bu da elindeki anakartta var.

Çok teşekkürler.
Peki ben buna 1050 Ti taksam darboğaz yparmı islemciden dolayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı