i3 3220 Sistem GTA 5 çok fazla kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Ates2145

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Ben bir süre önce Epic Games'te ücretsiz olmadan önce GTA 5 indirmiştim. Normalde kasıyordu diye silmiştim. Bidaha yüklediğin de kasmadı. Bir süre sonra Epic Games'ten ücretsiz oldu. İndirdim ve oynadım hiçbir sıkıntı yoktu ancak bir güncellemeden dolayısı bilmiyorum güncelleme gelmeden önce grafik kısmından 1 GB olarak gösterirken şimdi ise 2 GB olarak gösteriyor ve biraz oynadıktan 15 dk sonra oynanmicak derecede kasıyor, neden olabilir? Sistem özelliklerim.
i3 3220 4 GB RAM GT 530 ekran kartı.

RAM'den dolayı. Benim de ekran kartım R7 240 Ti ve 4 GB RAM'im vardı RAM'i 8 GB yaptim kasma sorunu düzeldi. Ve de ekran kartınız düşük bir ekran kartı GTA 5'e yetecek bir ekran kartı değil. Ekran kartınızı GTX 750 Ti'ye yükseltirseniz güzel olur.

Bende de biraz FPS düşmesi oldu son güncellemeden sonra 70 altına düşmezdi önceden artık Online'da 60ları görmeyi başladım.

RAM'den dolayı. Benim de ekran kartım R7 240 Ti ve 4 GB RAM'im vardı RAM'i 8 GB yaptim kasma sorunu düzeldi. Ve de ekran kartınız düşük bir ekran kartı GTA 5'e yetecek bir ekran kartı değil. Ekran kartınızı GTX 750 Ti'ye yükseltirseniz güzel olur.
Ram nasıl arttırıyorsun? Bende 2 GB kullanıyor bu da aşırı kasmasına sebep oluyor

RAM nasıl arttırıyorsun? Bende 2 GB kullanıyor bu da aşırı kasmasına sebep oluyor.

Satın alman gerekiyor.
Merhaba. Ben bir süre önce Epic Games'te ücretsiz olmadan önce GTA 5 indirmiştim. Normalde kasıyordu diye silmiştim. Bir daha yüklediğin de kasmadı. Bir süre sonra Epic Games'ten ücretsiz oldu. İndirdim ve oynadım hiçbir sıkıntı yoktu ancak bir güncellemeden dolayısı bilmiyorum güncelleme gelmeden önce grafik kısmından 1 GB olarak gösterirken şimdi ise 2 GB olarak gösteriyor ve biraz oynadıktan 15 dk sonra oynanmacak derecede kasıyor, neden olabilir? Sistem özelliklerim.
i3 3220 4 GB RAM GT 530 ekran kartı.

Kanka GTA 5 ekran kartı üzerine bir oyun senin ekran kartın çok yetersiz RAM'da rahat oynaman için 8 GB olması lazim.

Satın alman gerekiyor.

Kanka GTA 5 ekran kartı üzerine bir oyun senin ekran kartın çok yetersiz RAM'da rahat oynaman için 8 GB olması lazim.
Benim 8 GB ram var ama sadece 3 GB kullanılabiliyor GTA 5'te

Kanka senin 4 GB varsa GTA oynarken RAM kullanımı yüzde 98'lere çıkar benim arkadaşın PC de öyle o yuzden kastırır.

Kanka GTA 6 GB kullanacak hali yok.
Hem RAM'i geç ekran kartı yetersiz.

RAM 8 GB ise yeterli sadece RAM'in 3 GBını kullanabiliyorum diyor yüksek ihtimalle RAM'i ekran kartına paylaştırıyordur.

RAM 8 GB ise yeterli sadece RAM'in 3 gbını kullanabiliyorum diyor yüksek ihtimalle RAM'i ekran kartına paylaştırıyordur.

Yok kanka o öyle değil.
Ekran kartına RAM paylaşamıyorsun. 2 GB gözükmesinin sebebide güncellemeden kaynaklı arkadaşımda yaşadı.
Ve son olarak 15 dk dan sonra kasmasının sebebide PC ısındığı için kasıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı