i3 3220 Sisteme Ekran Kartı ve Psu Önerisi

OktayTunc

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba, forumda yeniyim. Sistemime ekran kartı Upgrade'i yapacağım, Psu'da değiştirmem gerek bu yüzden ekran kartı+Psu olacak. Bütçem 650 TL'dir. Battlefield 4 için yükseltme yapıyorum, çoğunlukla multi yapacağım için işlemciye darboğaz yapmayacak ekran kartı olursa iyi olur. Yapacağınız tavsiyeler için şimdiden teşekkürler.

Sistemim;
Intel i3 3220 işlemci
4 Gb ram
H61 Chipsetli anakart (Tam emin değilim)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, benimde sistemim ;
Cpu : i3 3220
Ram : 4 gb 1333 mhz
Anakart : h61m-ds2
Eskiden HD 6570 kullanıyordum sistemimi yükseltmek istedim, yaklaşık 630tl harcadım sanırım.

Gpu: Nvidia GeForce Gtx 660
Psu : Tauro serisi 80+ 500w

Crysis 2 oynuyorum, 1920 çözünürlüğünde ultra ayarlarda 60 full fps alıyorum, Battlefield 4 içinde Gtx 660 bence yeterli olacaktır ama bundan 2-3 sene sonra çıkacak oyunları da ultrada oynamak isterseniz maalesef 500 TL'lik kartla bunu yapamayız. İleride bende satıp 270x üstüne geçmeyi düşünüyorum.

Sistemin benimkinin aynısı nerdeyse bende senin yaptığı gibi upgrade yapsam sanırm sorun olmaz. Gtx 660 çok büyük bir kart değil öyle değil mi? Kasaya sığmayacağından korkuyorum da.

HD 7870 alabilirsin ekran kartı olarak, Gtx 660'dan daha performanslıdır ve fıyat farkı yok.

Selamlar, butcenize uygun su parcalari alin.

Ekran Karti: Powercolor R9 270x Turboduo (503TL olacak.)
PSU: Tauro 80+ 600W (168TL civari olacak.)

Hayirli olsun.

Tavsiyeleriniz için teşekkürler. En kısa zamanda fotoları yollayacağım. İyi forumlar...

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı