i3-3220 ve GTX 1050 sistem yükseltme

dokaradeniz

Centipat
İyi forumlar arkadaşlar. Bilgisayarım bu günlerde internette gezinirken çok fazla kasmaya ve oyunlarda aşırı derecede darboğaz olmaya başladı. Bilgisayarımı yükseltmenin bir yolu var mı diye sizlere danışmak istedim. Sizden istediğim; bilgisayarımı biraz olsun iyileştirmek ve favori oyunum olan Battlefield 1'i zevkli bir şekilde oynatmaya yetecek seviyeye getirmek için bana tavsiyelerde bulunmanızdır. Sistem özellikleri aşağıdaki gibidir, ayrıntılı olsun diye ayrı olarak AIDA64'ten resim de ekledim. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Bütçe olarak 2000 lira civarı bir rakam ayırdım.

Özellikler:
  • CPU: Dual Core Intel Core i3-3220, 3300 MHz 1155
  • Anakart: Casper Nirvana
  • Ram: 2x DDR3 1333 MHz toplam 8gb
  • İşletim sistemi: Windows 10 Pro
  • GPU: GeForce GTX 1050 (2 GB)
  • Depolama: 500 GB, 7200 RPM, SATA-II ve 80 GB, 7200 RPM, SATA-II olmak üzere 2 tane HDD var.
PC özet.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkes küfür edecek ama zamanında senin line benzer sistemim vardı i5 3570 al 2.el 300 400 TL idare eder ,bir de RX 570 al CS:GO'da Rainbow'da rahat +100 FPS alırsın hala duruyor arkada sistem ;)
( orta High ayarlar da )

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı