i3-3220 ve HD 5500 için hikayeli oyun önerisi

Eren Tiryaki

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar selamlar.
Bilgisayarım biraz kötü ve her oyunu oynayamıyorum. Evde bütün gün boş boş oturmaktan sıkıldım. Dedim ki kendi kendime düşük sistem isteyen oyun araştır. Biraz araştırınca (uzun bir araştırma yapmadım) listelerde ki oyunları oynadığımı gördüm. Sizin bildiğiniz düşük sistem isteyen oyunlar var mı? Bildiklerinizi yazarsanız sevinirim.

Sistem özellikleri.
Ekran kartı: AMD Radeon HD 5500 series.
İşlemci: Intel Core i3-3220 CPU @3.30GHz.
RAM: 4 GB.
İşletim sistemi: Windows 10 64 Bit.
Hard disk: 360 GB (300 GB boş yer var)

Sistemim bu arkadaşlar. Orta grafik ayarlarında (hatta en düşük) +60 FPS alabileceğim oyunlar bana yeter. Mümkünse hikayeli ve FPS oyunları yazarsanız çok mutlu olurum.

Teşekkürler.

Call of Duty 1,2,4 ve 5. Rahatça oynayabileceğinizi düşünüyorum. 1 ve 2, aynı evrende geçiyor, her ne kadar tarih odaklı olsa da hikaye mantığıyla düşünebilirsiniz. 5 ise Black Ops serisinin öncesini anlatıyor. 4'ün yani Modern Warfare'nin namını duymayan yok.

Son düzenleme:
Call of Duty 1,2,4 ve 5. Rahatça oynanabileceğinizi düşünüyorum. 1 ve 2, aynı evrende geçiyor, her ne kadar tarih odaklı olsa da hikaye mantığıyla düşünebilirsiniz. 5 ise Black Ops serisinin öncesini anlatıyor. 4'ün yani Modern Warfare'nin namını duymayan yok.
evt zaten moden warfare canım sıkıldıkça indirip bitiriyorum :) . benim bilgisayarın COD5 kaldırabileceği aklıma gelmedi. Çünkü kaldırmaz bilgisayar diyip sistem gereksinimlerine bakmadım açıkcası . COD serisin 5 hariç pc sürümlerinin tamamımını oynadım . Teşekkür ederim tavsiyeniz için sonunda yeni bir macera geliyor bana :D

World at War, bir WW2 FPS'sinin çıkabileceği en üst noktalardan. Muhakkak oynayın, oynattırın.

Son düzenleme:
Hocam benim pc de 10 fps görür müyüm?
World at War dediğim oyun Call of Duty 5 yahu. 2017'de çıkan değil. O bilgisayarda muhakkak rahatça oynarsınız diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı