i3 3240 3.4GHz ve GTX 1050 Darboğaz Sorunu

66burak66

Decapat
Bugün MSI GTX 1050 AERO ITX OC bir ekran kartı aldım ve PUBG, GTA5, CS GO, LOL gibi oyunlarda darboğaz alıyorum. Ana kartım GA H61M S1'in ana kartı bu ana karta göre bir işlemci önerebilir misiniz veya dar boğazı nasıl önleyebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
r3 2200g öneririm. Darboğaz yeteri kadar beslenememe durumunda gerçekleştiğinden ötürü önlenemeyebilinir bilgili bir arkadaş yazarsa memnun olurum.

Sonuç aynı yere varıyor. Darboğaz sorununu çözmek için de yeni bir işlemci alman lazım zaten. Şurada anakartının işlemci desteği var: GA-H61M-S1 (rev. 2.0) | Motherboard - GIGABYTE Global Zaten destekliği en iyi işlemci 3. nesil i7. Ama bence i5 2400 veya i5 3570 alsan 1050 takabilirsin, hatta 1050 Ti bile takarsın. Ama bence hazır ekran kartını almışken sistemi en baştan topla. Bu arada bütçe belirtirsen daha çok yardımcı olabilirim.
r3 2200g öneririm. Darboğaz yeteri kadar beslenememe durumunda gerçekleştiğinden ötürü önlenemeyebilinir bilgili bir arkadaş yazarsa memnun olurum.
Ryzen 3 2200G adamın anakartına bile uyumlu değil. Araştırıp cevap yaz.

Sonuç aynı yere varıyor. Darboğaz sorununu çözmek için de yeni bir işlemci alman lazım zaten. Şurada anakartının işlemci desteği var: GA-H61M-S1 (rev. 2.0) | Motherboard - GIGABYTE Global Zaten destekliği en iyi işlemci 3. nesil i7. Ama bence i5 2400 veya i5 3570 alsan 1050 takabilirsin, hatta 1050 Ti bile takarsın. Ama bence hazır ekran kartını almışken sistemi en baştan topla. Bu arada bütçe belirtirsen daha çok yardımcı olabilirim.

Ryzen 3 2200G adamın anakartına bile uyumlu değil. Araştırıp cevap yaz.
Teşekürler önerileriniz için. Bütcem 1.000 TL

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı