i3 3240 Sistem 2000 TL'ye değer mi?

Aynen kardeşim aynen, gidip ikinci el GT 730 sistem toplayın siz. İlk aratmada bile bu fiyata buldum.
1615194859795.png

Bir de dikkat etsen birine laf atmadan önce.

Satılıp satılmaması ne gibi bir şey ifade ediyor sence? Ben aktif bir link atmıyorum, ilk arattığı anda bile bu kadar ucuza bulunabiliyor diyorum. Sen söyle bakalım, ikinci el ne toplanır?
SharedScreenshot.jpg

Bende arattım ilk bu çıktı. O gönderdiğiniz büyük ihtimalle düzgün çalışmıyordur bile :)

Satılıp satılmaması ne gibi bir şey ifade ediyor sence? Ben aktif bir link atmıyorum, ilk arattığı anda bile bu kadar ucuza bulunabiliyor diyorum. Sen söyle bakalım, ikinci el ne toplanır?
450 TL ye GTX 1050 alacak kadar bilgisizsen ne diyeyim. Birde bilgili bilgili konuşuyorsun sözde.

Sıfır Pc piyasasının yüksek olmasını Döviz vs anlarım. 2 el in saçma sapan bir şekilde uçması çok abes! 7-8 yıllık pc lere 2000-3000 isteniyor😎 2 ay önce Letgo dan 1000 TL ye Samsung i5 3210M laptop aldım. eski Casper tw8 vardı. O nun üstüne Samsung Ferrari gibi ☺️

Eki Görüntüle 911966
Bende arattım ilk bu çıktı. O gönderdiğiniz büyük ihtimalle düzgün çalışmıyordur bile :)
Tövbe yarabbim... Stoklar olmadığı için o fiyatlarda gezdiğini bilmiyor musunuz acaba? Cidden GTX 1050 gibi kartlara bu fiyatlara bakarak mı fiyat biçecekler?

Yalvarıyorum ikinci el düzgün bir sistem toplayın, görelim sizi.

Geri
Yukarı