i3-3240 Sisteme Windows 10 sürümü önerisi

Truv4Fire

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, sistemime göre en rahat çalışabilecek Windows 10 sürümü hangisi? Karar veremedim bir türlü. Windows 8 Professional kullanıyorum fakat Steam desteğide yakında bitecek, o yüzden Windows 10 yükseltmem gerekli. Eskiden Windows 10 kullanırken 3 dakikada açılıyordu. + olarak çok takılmalar yaşanıyordu.
  • RAM: 12 GB.
  • Işlemcı: i3-3240
  • Ekran kartı: Radeon HD 4650.
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
AtlasOS 20H2 öneririm kendim i3 3220 işlemci ile kullanıyorum gayet stabil ve performanslı çalışıyor ancak driverların en son sürümünü elle kurmanız gerekiyor.

Fark etmez güncel olanı kur kullan. Bende de i3 3220 var, 8 GB RAM, SSD canavar gibi çalışıyor.

Hocam o işlemciyle son sürüm kasar.

Sizin sistemin aynısı bende var biliyorum.

Valla ben hep güncel sürümü kuruyorum, her program da yüklü, video edit, grafik tasarım vs. Burada ekran kartı ve ssd olacak tabi yoksa zorlanır. Tabi ben oyun vs. oynamıyorum o konudan uzağım.. Çok memnunum performansından..

Vallahi ben hep güncel sürümü kuruyorum, her program da yüklü, video edit, grafik tasarım vs. burada ekran kartı ve SSD olacak tabii yoksa zorlanır. Tabii ben oyun vs. oynamıyorum o konudan uzağım. Çok memnunum performansından.

Vallahi şimdi inanamadım yani illaki bir yerde tıkanıyordur %100 kullanım oluyordur şahsen.

Yeni konular

Geri
Yukarı