i3 3240 ve GTX 750 Ti League of Legends düşük FPS sorunu

Yaramazsa haber vermeyi unutmayın. Büyük ihtimal PSU'dan kaynaklı sorun 300W bile sorun çıkarabilir. 400-450W 80+ sertifikalı güzel bir PSU işinizi görür.
Umarım işe yarar çünkü Ram aldım ve psu alacak param yok Şuanlık. Ama PSU dan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum sebebiyse çoğu oyunda %99 unu kullanıyor ekran kartı sadece lol ve fortnite da bu sorun var.

Umarım işe yarar çünkü RAM aldım ve PSU alacak param yok şu anlık. Ama PSU'dan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum sebebiyse çoğu oyunda %99'unu kullanıyor ekran kartı sadece LOL ve Fortnite'da bu sorun var.

Büyük fark ettirmez zaten PSU bende 300W ile 7.nesil Pentium G4600 ve 750 Ti OC kullanıyordum RAM 8 GB bir 8 daha ekledim 300W artık yanmaya başladı iyice sistemde çok ısınıodu hem düzgün besleyemiyor hem de ısınıyor bu da sistemde istemeden düşük performans demek RAM'de önemli ama PSU nunda etkisi var yakın zamanda 450W ve üstü PSU alıp geleceğe yönelik sistem düzenlemesi yapmanızı tavsiye ederim.

Büyük fark ettirmez zaten PSU bende 300W ile 7.nesil Pentium G4600 ve 750 Ti OC kullanıyordum RAM 8 GB bir 8 daha ekledim 300W artık yanmaya başladı iyice sistemde çok ısınıodu hem düzgün besleyemiyor hem de ısınıyor bu da sistemde istemeden düşük performans demek RAM'de önemli ama PSU nunda etkisi var yakın zamanda 450W ve üstü PSU alıp geleceğe yönelik sistem düzenlemesi yapmanızı tavsiye ederim.
Yanmaya başladı diyince korktum şimdi... Bi sorunu olur mu uzun kullanımda

Hocam ben rami ddr 4 almışım, anakart ddr3 destekliyor... Gülsem mi ağlasam mı bilemedim
Yanmaya başladı derken sistem çok sıcak çalıştı, beslemede zorlandığı için güç kaynağı ve sistem ısınıyordu sen o süreçte kasayı ferah tutmaya bak sonra 450W+ bir PSU alınca rahatlarsın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı