i3-3250 ile GTX 1050 Ti darboğaz yapar mı?

Savunmuyorum, direkt oluyor diyorum ben sana... 4 sene boyunca o bilgisayarı kullanmış birisiyim. Cidden tuhaf kafalar yaşıyorsunuz cidden.

Zaten darboğaz triple A oyunlarda oluyor. Diğer oyunlarda büyük bir sıkıntı yaşamıyordum ve 4690 her ne kadar yakın da olsa, i5 4460 dan daha iyi bir işlemci.

Eğer o bileşenler hakkında hiçbir bilginiz, deneyiminiz yoksa, şuraya gelip bir yerlerinizden attığınız veya ''BAŞKALARINDAN DUYDUĞUNUZ'' bilgilerle kendinizi savunmayın. Cidden deneyimli ve bilgili birisi şurayı okusa size çok güler. Kendinizi komik duruma düşürmeyin.

Bu forum aşırı bilgi kirliliği ile dolu. Burada millete laf anlatamıyorsun, herkes hiçbir deneyimi veya bilgisi olmadan kafalarından bir şeyler sıkıyor.
Bu forumda yeterince bilgili insan olduğunu düşünüyorum peki gülen var mı ? Lütfen bir konuda bilginiz yoksa üste çıkmak için uzman taklidi yapmayın, komik duruma düşüyorsunuz.
Hiçbir bilgisi olmadan gelip burada saçma sapan fikirlerinizle bir şey bilmeden millete laf atıyorsun. Sanırım kullanmayı da bilmiyorsun. 4570'le 1060 6GB'ı bizzat kullanmış biri olarak söyliyorum sana. Oturma organınızın bugünlerde fazla iş yapması bizi ilgilendirmez. Bizim için önemli olan gerçek değerler. 1060'ı besleyebilen bir işlemci olması ve sizin 1050TI ile darboğaz yapıyor iddianız. Ya kullanmayı bilmiyorsunuz ya da iyi sallıyorsunuz.
Kesinlikle katılıyorum.

Hiçbir bilgisi olmadan gelip burada saçma sapan fikirlerinizle bir şey bilmeden millete laf atıyorsun. Sanırım kullanmayı da bilmiyorsun. 4570'le 1060 6GB'ı bizzat kullanmış biri olarak söyliyorum sana. Oturma organınızın bugünlerde fazla iş yapması bizi ilgilendirmez. Bizim için önemli olan gerçek değerler. 1060'ı besleyebilen bir işlemci olması ve sizin 1050TI ile darboğaz yapıyor iddianız. Ya kullanmayı bilmiyorsunuz ya da iyi sallıyorsunuz.
İ5 4570 i 1060 6gb ile kullanıp darboğaz olmadığını söyleyecek kadar bilgisizsin işte kral. Acaba darboğaz ne demek biliyormusun onu da pek anlamış değilim. İşlemcinin %90'ın altına indiği yok, gelip burada darboğaz olmuyor felan yazıyorsunuz ve bu durum ciddi derecede üzücü. Cidden haline acıyorum. Birde gidip yan hesabından gelip kendine yorum yazmışsın ve yorumlarını felan beğenmişsin işsiz gibi. Cidden haline acıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı