i3-330M sistem CS:GO'da 20 FPS veriyor

DyneFreis

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, low ayarlarda 30-50 FPS arası alabılecegımı soylemıstınız ama oyundayken 20-14 arası gıdıp geliyor ve kasıyor. Güç kablosu, CS:GO ayarları falan her şeyi yaptım ama gene de böyle. Daha ne yapabilirim?

• İşlemci: Intel I330M @2.13 GHz, RAM: 4,00 GB (3,80 kullanılabilir) ekran kartı: Intel r HD Graphics, anakart: Dell Inspiron 1564, işletim sistemi: Windows 10 DirectX 12.
Ben Windows 10'un çok RAM yemesinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Ya siz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, Low ayarlarda 30-50 FPS arası alabılecegımı soylemıstınız ama oyundayken 20-14 arası gıdıp geliyor ve kasıyor. Güç kablosu, CS:GO ayarları falan her şeyi yaptım ama gene de böyle. Daha ne yapabilirim?

• İşlemci: Intel i330M @2.13 GHz, RAM: 4,00 GB (3, 80 kullanılabilir) ekran kartı: Intel r HD Graphics, anakart: Dell Inspiron 1564, işletim sistemi: Windows 10 DirectX 12.

RAM 32 GB yapsanız bile o bilgisayarın kapasitesi bu CS:GO için yeterli değil HD Graphics ve işlemci çok eski ben önermem o sistemle oynama.

Arkadaşlar, low ayarlarda 30-50 FPS arası alabılecegımı soylemıstınız ama oyundayken 20-14 arası gıdıp geliyor ve kasıyor. Güç kablosu, CS:GO ayarları falan her şeyi yaptım ama gene de böyle. Daha ne yapabilirim?

• İşlemci: Intel I330M @2.13 GHz, RAM: 4,00 GB (3,80 kullanılabilir) ekran kartı: Intel r HD Graphics, anakart: Dell Inspiron 1564, işletim sistemi: Windows 10 DirectX 12.
"İlla oynamak istiyorum" diyorsan Windows 8.1 64 bit kurabilirsin çözünürlüğü de 800x600'e çekersin mis gibi.

20 FPS o sistem için yine iyi bir değermiş, işlemcin 10 yıllık ve içerisindeki grafik işlemcisi de sadece görüntü versin diye koyulmuş, oyun oynansın diye değil dolaysıyla 20 FPS alman normal, belleği arttırsanda FPS artmayacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı